Nová Ves – Pěnčín–Turnov 0:2 (0:0)

V úvodu zápasu ještě domácí outsider jakžtakž držel krok, měl i jednu velkou šanci, ale pak už začali kontrolovat hru hosté. Melka mířil těsně nad branku, Zdražil trefil tyč a v úvodu druhého poločasu Martínek hlavou po rohu otevřel skóre. Pojišťující druhý gól Pěnčína–Turnova přidal čtyři minuty před koncem Škréta rovněž hlavou.

Branky: 46. Martínek, 86. Škréta. Rozhodčí: Krupa. ŽK: 1:2. 100 diváků. Nová Ves: Pátek – Vecko, Štol, Malaga, Hořák – Nedelčev, Novotný, Kuběj, Holek (75. Čanda) – Kahl (80. Bartůněk), Řezka. Pěnčín–Turnov: Cimbál – Mendlík, Louda, Melka, Svoboda – Škréta, Bernard, Beneš, Krejčík – Martínek, Zdražil.

Hejnice – Český Dub 0:1 (0:0)

Po vyrovnaném začátku si Český Dub postupně vytvořil převahu a začal soupeře přehrávat, domácí tým třikrát podržel brankář Vykoukal. V 68. minutě se Český Dub ujal vedení. Po špatné rozehrávce Hejnic na polovině hřiště Štraus obešel protihráče, a Fila překonal vyběhnuvšího gólmana. Poté byly nebezpečnější Hejnice, ale vyrovnat se jim už nepodařilo.

Branka: 68. Fila. Rozhodčí: Poppr. ŽK: 4:4. 100 diváků. Hejnice: Vykoukal – Pelikán, Jacík, Přibyl, Malinský (90. Zeman) – Kyncl (58. Koudelka), Šulc, Holub, Krišal – Zoreník, Smola. Český Dub: Koudelka – Regemergel, Lanc, Tichý, Hlava – Vlach, Uram, Filo (82. Suchomel), Bernát (56. Štraus) – Jíra (75. Vávra), Novák.

Pěnčín u Jablonce – Hrádek nad Nisou 3:1 (2:0)

Zápas byl hodně ovlivněn rychlým gólem domácích, který padl už v 6. minutě a nyvíc byl vlastní. Po Králově centru z pravé strany dezorientovaný Vinš nešťastně zamířil hlavou do šibenice branky svého gólmana M. Štálíka. V 13. min. Král z 20 metrů napálil míč do břevna. Nešťastná byla pro Hrádek 21. minuta. Nejprve po jejich šanci vykopával domácí Havlík z brankové čáry a hned z protiútoku Mrklas zvýšil na 2:0. Další možnost Krále po nebezpečné střele z 25 metrů s námahou zlikvidoval brankář M. Štálík. V úvodu druhého poločasu měl Hrádek několik slibných příležitostí (Holeček, P. Štálík, Procházka) a v 55. min. se hosté dočkali vstřeleného gólu. Domácímu brankáři po rohu vypadl míč z rukou a Holeček snížil na 2:1. V následujících minutách viselo vyrovnání na vlásku, Pěnčín měl hodně štěstí. Poté se ale mladému domácímu týmu, běhavému, složenému kromě zkušeného Skuhravého většinou z nedávných jabloneckých dorostenců, podařilo vsítit třetí gól, jehož autorem byl nejlepší hráč na hřišti Král.

Branky: 6. vlastní (Vinš), 21. Mrklas, 61. Král – 55. Holeček. Rozhodčí Marek. ŽK: 1:3. 100 diváků. Hrádek: M. Štálík – Holeček, Brožík, Vinš, P. Štálík – Procházka, Mikenda, Just, Hynek – Filip, Janáček.

Višňová – Stráž nad Nisou 5:2 (1:1)
Utkání bohaté na góly zahájila Keprova střela těsně nad branku v 8. minutě. Na druhé straně ale zahřmělo v 17. minutě, kdy po špatné rozehrávce višňovské obrany dostal šanci Passian a neatakován střelou k tyči z hranice pokutového území otevřel skóre.

Domácím se podařilo vyrovnat pět minut před přestávkou – přesnou hlavičkou k tyči po trestném kopu se prosadil kdy se prosadil poprvé v utkání Petr Soukup.

Druhou půli zahájila série rohovoých kopů domácích a z jednoho z nich padl vedoucí gól. P. Soukup našel Foldu, který rovněž hlavou dostal Višňovou do vedení. V 60. minutě se ale Stráži zásluhou Čihuly podařilo srovant na 2:2 ranou podél gólmana.

Hosté byli nebezpeční, pohybliví, ale závěr zápasu patřil Višňové. V 80. min. Štrbák a po něm dvakrát P. Soukup završili pětigólový debakl v síti Stráže, pro kterou je výsledek až krutý.

Branky: 40., 81. a 89. P. Soukup, 50. Folda, 80. Štrbák - 17. Passian, 60. Čihula. Rozhodčí: Šmíd. ŽK: 4:2. 170 diváků. Višňová: Veselý – Kaniok (70. Branda), Lachman, Kepr, Čejka – Havlíček, Dobrovodský, Folda (78. Cýrus), Šmidrkal – Štrbák, P. Soukup. Stráž n. N.: Šimek – Valášek, Čihula, Jíra, Prášil – Klucho, Jirouš, Černý, Passian – Budský (65. Novák), Oberreiter.