Velim – Hlavice 1:1 (1:0)
Hosté si vedli na hřišti favorita nebojácně. Už v 2. minutě se objevil Hruška sám před brankářem, ale trefil ho. V 15. minutě se však Velim ujala vedení. Po standardní situaci došlo k nedorozumění gólmana Bejra se spoluhráči a Müller hlavou skóroval.
V dalším průběhu byla hra vyrovnaná, ale nepříjemný moment přišel pro Hlavici v 33. minutě. Protihráč vyprovokoval Dida slovy na úrovni rasistické urážky, hlavický útočník reagoval strčením do provokatéra a byl vyloučen.
Ani o deseti hráčích ale Hlavice nesklonila hlavu, Koblížkův trestný kop se v 50. minutě otřel o tyč. Vyrovnání přišlo v 87. minutě, kdy Hruška přihrál na zadní tyč a tam Bulíř neomylně zavěsil.
V 89, min. mohla Hlavice dokonce dosáhnout vítězného gólu, avšak Jedounek při samostaném útoku na brankáře mířil těsně mimo..
Branky: 15. Müller - 87. Bulíř. Rozhodčí: Průcha. ŽK: 2:3. ČK: 34. Dido. 230 diváků. Hlavice: Bejr - Herodes (65. Trita), Kovář, Baranyk, Hrdina - Jedounek, Koblížek, Mizera, Košumberský (79. Bulíř) - Dido, Hruška.

Liberec B – Dobrovice 1:1 (1:1)
Liberečtí se na Městském stadionu brzy ujali vedení. Vlasko v 13. minutě předvedl nádherný křížný pas z vlastní poloviny hřiště na Maršnera, který přelstil dobrovický pokus o vystavení do ofsajdu, po zaváhání brankáře udělal kličku i vracejícímu se obránci a zakončil do prázdné branky.
Hostům se však podařilo v 24. minutě vyrovnat, když Maruška trestným kopem ze strany do šibenice u bližší tyče překvapil brankáře Bolka.
V druhé půli se ovšem liberecký gólman několikrát vyznamenal a podržel svůj tým, zejména při jasné gólovce Sochy v 89. minutě.
Branky: 13. Maršner – 24. Maruška. Rozhodčí: Andrle. ŽK: 1:2. 130 diváků. Liberec B: Bolek – Matula, Ginzel (62. Finklár), Jíra, Donát – Zeman, Rehák, Vlasko, Maršner – Sales (46. Němec), Věchet.