Těsná prohra studáneckých dívek

KRÁSNÁ STUDÁNKA - První poločas patřil studáneckým dívkám. Byly aktivnější s viditelnou převahou. Chtěly hrát a fotbal se divákům líbil. Největší šance byla ve 14. minutě, kdy Nováková uvolnila Kotkovou, která se dostala sama před branku, ale netrefila.

2.5.2007

Ilustrační fotoFoto: Deník/Šimr Petr

Ve 21. jasnou penaltu na domácí Kovářovou asi přehlédla rozhodčí.„Kdyby ji rozhodčí pískla a ji dali, vyvíjel by se zápas jinak a určitě bychom získali alespoň bod,“ potvrdil manažer FK Antonín Lukač. Brno zahrozilo v 39., ale Proboštová byla na místě. Ve 41. se uvolnila Kovářová, jenže ve vyložené šanci mířila mimo. Na konci poločasu opět neviděla slabá sudí penaltový zákrok, tentokrát na druhé straně.

Ve druhém poločase se Brno hodně zlepšilo, ale v 52. opět domácí Kovářová nedala vyloženou šanci. Studánce začaly docházet síly a Brno získalo územní převahu. Největší šancí v 71. byla velká příležitost po rohovém kopu a za tři minuty zachránilo Studánku břevno.

V 80. musela Hušková zachraňovat gólovou šanci až před šestnáctkou faulem. Následoval trestný kop, z něhož Koláčková umístěnou střelou rozhodla.

Snaha Studánky o vyrovnání byla pak už bez větších šancí. „Byl to nešťastný zápas. Brno nás podcenilo a dlouho se nemohlo dostat do hry. Ale holky makaly, lítaly, prostě hrály dobře,“ dodal Lukač.

Krásná Studánka: Proboštová – Prokopová, Pižlová, Hušková, Pichrtová – Ježková Prokopová, Boušková, Kotková – Kovářová, Nováková (40. Petráčková).

Předvedený výkon je příslibem před dalším domácím utkáním, které se hraje v Krásné Studánce v úterý 8. května od 11 hodin. Studánecké hostí 1. DFC Hlučín.

2.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

Výstava Metznerbund v Oblastní galerii.
9

Metznerbund v Oblastní galerii překvapuje porcí pestrého umění českých Němců

JAKUB ROSSMANN Narodil se 16. října v liberecké porodnici mamince Michaele Hesové z Liberce. Vážil 3,81 kg a měřil 52 cm.
8

Hlasujte pro nejhezčí miminko 42. týdne roku 2017

Kraj ušetřil na veřejných zakázkách miliony

Liberec – Od začátku letošního roku do konce září Liberecký kraj vyhodnotil celkem 135 veřejných zakázek za předpokládanou hodnotu 827.497.297 Kč.

Byl to dříč, vzpomíná na atleta Karla Koláře jeho trenér Vladimír Zelin

Úspěšný, nedávno zesnulý, jablonecký atlet, Karel Kolář, strávil nejdelší a také nejúspěšnější sportovní období v jablonecké TJ Liaz. Tam jej v letech 1977 až 1982 trénoval Vladimír Zelinka.

ON-LINE: Odvolili političtí lídři, hokejista i 103letá Českolipanka Anna Hejná

Liberecký kraj /FOTOGALERIE/ – Ve 14.00 hodin se otevřely dveře 583 volebních místností v kraji. Po čtyřech letech opět mohou plnoletí občané ČR volit své zástupce v Parlamentu ČR. Bojuje se o 8 poslaneckých míst v Libereckém kraji.

Derby mělo říz! Liberec obrat dokonal v nájezdech, Litvínov nasadil posily

Litvínov – Osmý pokus libereckým vicemistrům vyšel a konečně slaví první venkovní výhru v sezoně. Dočkal se v jednom ze šlágrů 15. extraligového kola v Litvínově, kde díky trefě Michala Bulíře vyhrál 3:2 po samostatných nájezdech. Bílí Tygři dvakrát prohrávali, avšak vždy dokázali srovnat krok a obrat nakonec v nájezdech dokonali.