Ligu vedou liberečtí fotbalisté opět po 169 dnech! Z fotbalového trůnu je dnes může opět sesadit Sparta, která dohrává 25. kolo v Ostravě.

Přitom do utkání lépe vstoupila zachraňující se Příbram. Už ve druhé minutě se trefil hostující Daniel Huňa.

Rychlý gól však liberecké hráče nepoložil. Během 24 minut nasázali Středočechům čtyři góly a do kabin šli s pohodlným třígólovým vedením.

K obratu zavelel v 11. minutě Pavel Košťál, o sedm minut později skóre otočil Daniel Pudil.

Za dalších deset minut dostal domácí fanoušky do varu Jan Blažek, který se po skvělé přihrávce Ivana Hodúra sám před gólmanem Pařízkem nemýlil.

Hosté byli po třetím inkasovanám gólu zralí na ručník.

Jejich zoufalost ještě prohloubil ve 35. minutě Ivan Hodúr, který si po chybě Příbramských pohrál s Pařízkem a vsítil čtvrtý liberecký gól.

V kabině hostů bylo o přestávce asi hodně dusno.

Skvělý zápas sehrál liberecký Ivan Hodúr. „Ivan Hodúúúr,“ ozývalo se stadionem U Nisy. Svůj výkon korunoval záložník Slovanu v 74. minutě, když opět skvěle vysunul Jana Nezmara, který zvyšoval již na 5:1.

Liberecký kanonýr oslavil svůj druhý gól po návratu do Liberce a celkem svůj třicátý v dresu Slovanu vůbec.

Překonání rekordní výhry Liberce na domácím stadionu v historii se však 5652 fanoušků už nedočkalo. Oslavy to však nepokazilo.