Václavice – Český Dub B 1:6 (1:3). Domácí začali nešťastným vlastencem a pak je běhaví a fotbalovější hosté přehrávali. Branky: Svoboda – Potůček 2, vlastní, Hon, Vávra, Najman. Rozhodčí Hradecký, 50 diváků.

Zdislava – Rynoltice B 1:1 (0:0). Mladší z Krausů zajistil domácím vedení, které v 80. minutě vyrušil Pudil. Rozhodčí Popelář, ŽK: 3:3, 50 diváků.

Hrádek B – Bílá 6:0 (4:0). Favorit rozhodl do poločasu a pak v pohodě udržel čisté konto. Branky: Kozák 2, Šašek, Šulc, Bayer, Černohorský. Rozhodčí Popelář, 150 diváků.

Vesec – Doubí B 4:1 (3:0). V závojích prachu měli domácí dobrou mušku, přestože navíc neproměnili penaltu. Stará garda hostů neměla přesnou mušku. Branky: Lindaur, Vlachazský, Vacek, Čamra – Venc. Rozhodčí Peklo, ŽK: 1:2, 100 diváků.

Osečná B – Krásná Studánka B 1:1 (0:1). Hostující Hájek držel svým gólem dlouho naději na výhru, kterou však zmařil Kysela. Rozhodčí Bukvička, ŽK: 1:0, 55 diváků.

VTJ Ještěd Liberec B – Machnín 1:0 (0:0). Lukáš Rác – hrdina dne. Rozhodující gól dal v 88. minutě. Rozhodčí Horáček, ŽK: 0:2, 40 diváků.

Jokers Frýdlant – Nové Město B 1:0 (0:0). Žolíci se po čase radovali z bodů. Ty jim zajistil Petr Malý. Rozhodčí Zelenay, ŽK: 0:2, 25 diváků.

Pertoltice – Bulovka B 1:1 (0:1). Nakonec mohou být domácí rádi za bod. Nešlo to. Branky: Hýbl – Manych. Rozhodčí Zelenay, ŽK: 1:0, 30 diváků.

Rapid Dolní Řasnice – Višňová B 1:8 (0:3). Uragán střel a v něm čtyři kusy Brandy. Branky: Domián – Branda 4 (1 z pen.), Bradáč 2 (1 z pen.), Kopecký 2. Rozhodčí Rastočný, ŽK: 1:1, 50 diváků.

Hejnice B – Víska 2:1 (0:1). Hosté se zlobí na Přibyla. Ten totiž dal oba góly domácích. Branky: Přibyl 2 (1 z pen.) – Helebrant. Rozhodčí Filipi, ŽK: 2:1, 100 diváků.

Frýdlant B – Krásný Les 3:2 (1:0). Domácí vedli o tři góly, ale závěrečná čtvrthodina vyzněla pro hosty. Branky: Jelínek, Pařík, Šlejtr – Svoboda, Šomjak. Rozhodčí Filipi, 60 diváků.

Oldřichov – Jiskra Dolní Řasnice 3:1 (1:1). Domácí bojovali a zrodilo se překvapení na úkor favorita z Dolní. Ta mohla ještě zápas zdramatizovat, ale za stavu 1:2 nedal Hnilička penaltu. Branky: Zeman z penalty, Nýdrle, Hádek – Hnilička. Sudí Květ, ŽK: 1:3, 50 diváků.

Raspenava B – Horní Řasnice 0:2 (0:1). Horní si výhrou udržela postupové naděje. Zápas opepřili Janků a Lode, kteří byli v posledních sekundách vyloučeni. Branky: Lode, Chlebek. Rozhodčí Hrdlička, ČK: 91. Janků – 91. Lode, 50 diváků.