Nové Město strašilo vedoucí tým Cvikova

LIBEREC - Dvě výhry, dvě remízy a jedna prohra – to je bilance fotbalových oddílů z Liberecka v 18. kole západní skupiny I.B třídy.Cennou plichtu 0:0 uhrálo Nové Město s vedoucím mužstvem tabulky Cvikovem a dokonce mu málem připravilo vůbec první porážku v letošním ročníku. Chrastava si přivezla tři body z Mimoně a hattrick útočníka Hájka proti Kravařům udržel Krásnou Studánku na třetím místě tabulky.Škoda bodových ztrát Hodkovic a Habartic v závěrečných minutách – Hodkovičtí dostali ve Mšeně vyrovnávací gól až v druhé minutě nastaveného času a Habartice neudržely cennou remízu v Bukovanech, ačkoli v poločase vedly a ještě v 88. minutě byl stav 1:1…

24.4.2007

Ilustrační fotoFoto: Šíp/Burešová Alena

Krásná Studánka – Kravaře 3:0 (1:0)
V prvním poločase neměl zápas jednoznačný průběh. Hosté hrozili z brejků a dvěma velkým šancím zabránil brankář Vondráček ve spolupráci s obranou. Gól Hájka Krásnou Studánku uklidnil a mužstvo se poté po změně stran dostalo do patřičné pohody. Hájek přidal po individuálních akcích další dvě branky a celkové skóre mohlo být i vyšší, než tříbrankové.
Branky: 38., 65. a 82. Hájek. Rozhodčí: Rakouš. ŽK: 1:4. 50 diváků. Krásná Studánka: Vondráček – Vacek, Peklo, Brada, Knajbl –Chmátal, Dvořák (30. Průšek), Kowalik, Sedláček – Hájek, R. Kittner (80. Palán).

Nové Město – Cvikov 0:0
Zpočátku hosté dokazovali, že jejich vedení v tabulce není náhodné. Nové Město se ubránilo, postupně vyrovnalo hru a nakonec byl Cvikov rád, že svou sérii bez porážky udržel. Dvě šance Bruského, když jednou zachraňoval obránce hostů na brankové čáře, a další příležitosti Zbořila, Šindlera a Stejskala volaly po gólu.
Rozhodčí: Soukup. ŽK: 2:3. 100 diváků. Nové Město: Kocourek – Jiruš, Suk, Bruský, Vrňata – Zbořil, Jalovičár, Petrovič, Těšínský (89. Jiruše) – Šindler, Stejskal.

Bukovany – Habartice 2:1 (0:1)
Ve vyrovnané první půli se Habartice ujaly vedení po chybě domácího brankáře, který si křikl, že míč má, ale neměl ho. Ani hosty ale gólman nepodržel, oba góly v druhé půli byly zbytečné. Ten první padl takřka z nulového úhlu, a dvě minuty před koncem prošla poměrně slabá střela z boku pod brankářovou rukou…
Branky: 56. a 88. Svoboda – 33. Huňka. Rozhodčí: Tykva. ŽK: 3:1. 100 diváků. Habartice: Závůrka – Rybenský, Krubner, Huňka, Potoč – Brykner, Zimák, Treteník, Šíma (55. Těšina) – Vološín, P. Beran.

Mšeno B – Hodkovice 1:1 (0:0)
Zápas byl vyrovnaný a remíza je spravedlivá, i když k ní domácí přišli až v nastaveném čase. Poté, co se Hodkovice dostaly do vedení, vyvinula mšenská rezerva mohutný tlak a dosáhla nakonec vyrovnání po chybě obránce hostů.
Branky: 90(+2). Staněk – 56. Hradecký. Rozhodčí: Urbánek. ŽK: 0:2. 40 diváků. Hodkovice: Charousek – Jáč, Bouška, Škoda, Kolomazník – Sádecký, Hejl, Matějka, Hradecký (88. Valdhaus) – Kraus (59. J. Pánek), Hanisch (83. V. Pánek).

Mimoň B – Chrastava 1:3 (0:2)
Na umělé trávě v Mimoni se odehrával oboustranně pěší fotbal. Domácí měli míč na svých kopačkách častěji, ale v ofenzivě byli hodně bezzubí a navíc dělali obrovské kiksy v obraně. Těch dokázali Chrastavští využívat. Oba jejich góly v prvním poločase padly poté, co na polovině hřiště zazmatkovali mimoňští stopeři, a Trakal i Jahoda dotáhli své brejky až ke gólům. Po divokém úvodu druhé půle, kdy nebyly v 46. a 47. min proměněny tutovky na obou stranách, se hra opět vrátila do průměru a Chrastava už si své vedení nedala vzít.
Branky: 78. Holař – 33. a 84. Jahoda, 7. Trakal. Rozhodčí: Krupa. ŽK: 1:3. 50 diváků. Chrastava: Kosař – Holinský, Mazánek, Bartoš, Novák – Pinc (54. Valeš), Vávra, Rozmajzl, Mrijaj – Jahoda (87. Doležal), Trakal (64. Paleček).

24.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

Deník nám fandí

DENÍK NÁM FANDÍ: Nový seriál představuje sportovní týmy z regionu

Dopravní nehoda. Ilustrační foto.

Na Hrádecku došlo k vážné nehodě kamionu a dvou aut

Jak vybavit malý dětský pokoj?

Bydlíte v malém panelákovém 3+1, máte dvě děti a nevíte, jak je obě vměstnat do malého dětského pokoje? I na malém prostoru se dají dělat zázraky, jen je potřeba při zařizování dětského pokoje trochu přemýšlet!

FOTO, VIDEO: V létě s Kometou slavil titul, teď ji Tygr Kvapil potopil

Liberec – V souboji posledních šampionů slavili triumf hokejisté Liberce. Svržený mistr oplatil Brnu finálovou porážku a doma uspěl 4:3.

Liberec díky střídajícímu Voltrovi udolal Baník a uhájil místo v elitní čtyřce

Liberec – Fotbalisté Liberce se oklepali z porážky v Jihlavě i z konce sportovního ředitele Nezmara a díky výhře 2:1 nad Ostravou se udrželi na pohárových příčkách v první čtyřce.

Velké policejní manévry. Přijeli fanoušci Baníku

Liberec – Krátkodobě uzavřené ulice, blikající policejní auta, desítky nasazených policistů i členů antikonfliktního týmu. Poklidné sobotní odpoledne narušil příjezd fanoušků ostravského Baníku. Na fotbalový zápas se Slovanem Liberec jich dorazily stovky.