Nová Ves B – Raspenava 4:1 (2:0)
Domácí se dostali do vedení už ve 4. minutě po skvěle zahraném signálu z přímého kopu. Poté však měli více ze hry Raspenavští, ale velkou překážkou pro ně byl výborně chytající Kovalewski. Ten v 8. minutě zlikvidoval trestný kop Koprnického a ve 25. i bombu Horáčka z deseti metrů. Po půlhodině hry se ale aktivita opět přesunula na kopačky domácích. Kopic nejprve nastřelil břevno a ve 35. minutě se trefil ze skrumáže přesně k tyči Souček. I po změně stran se hrála vyrovnaná partie a po hodině hry snížil Martinů. Naděje hostů na body trvaly do 80. minuty, pak se po nejhezčí akci zápasu na jeden dotyk trefil přímo do šibenice z voleje Fleišman. Vítězství Nové Vsi v závěru potvrdil Berbatov, který utekl obráncům a úspěšné přehodil gólmana.
Branky: 4. Kouba, 35. Souček, 80. Fleišman, 89. Berbatov – 60. Martinů. Rozhodčí Peklo, ŽK 1:2, 100 diváků. Nová Ves B: Kovalewski – Martínek, Myslivec, Kopic (80. Nevyhoštěný), Anděl – Slatinka, Musil, Fleišman, Koprnický – Souček (55. Berbatov), Kouba. Raspenava: Chmelík – Prokop, Roušal, Hanzl, Čivrný – Jarka, Koprnický, Martinů, Burgr – Horáček, Koudelka.

Hlavice B – Rynoltice 0:0
Vyrovnaný a bojovný zápas, v němž si oba týmy vypracovaly po dvou velkých šancích, ale brankou neskončila žádná z nich. Výborným výkonem se v duelu předvedl rozhodčí Špecián.
Branky: 31. Mohr, 89. Vořátko, 93. Václav. Rozhodčí Špecián, ŽK 2:4, 200 diváků. Hlavice B: Kotlár – Altman, Koblížek (65. Hozák), R. Kotrman, Ludvík (75. Hon) – Kovář, M. Kotrman, Václav, Mohr (60. Bulíř) – Vopřátko, Hauer. Rynoltice: Jan Vacek – Krajhanzl, Steklý, Šálek, Borug (74. Žatečka) - Jaroslav Vacek, Resl, T. Zeidler, Válek - Kubínek, T. Vacek.

Rozstání – Osečná 4:2 (2:2)
Začátek zápasu byl zcela v režii domácích. Už ve 2. minutě utekl po křídle Zerák a jeho centr přetavil v gól Kusák. Týž hráč přidal další branku ve 25. minutě, kdy se dostal za záda obránců a svůj nájezd proměnil. Rozstání poté nedalo tři dobré šance a soupeř trestal. Po sporně posouzené ofsajdové pozici běžel ve 35. minutě sám na brankáře Kovář a snížil. Za tři minuty pak srovnal po dlouhém autovém vhazování Hunka, jehož obrana Rozstání nechala trestuhodně volného na malém vápně. Povzbuzená Osečná mohla jít po změně stran dokonce do vedení, z několika šancí ale trefila jen tyč. Rozstání se poté vzchopilo a o své výhře rozhodlo půl hodiny před koncem. Nejprve utekl po křídle Kochan a zakončoval Zerák, a chvíli poté nepřesný odkop od branky zachytil Kusák a k zakončení vybídl Kochana. V závěru si šance vypracovaly oba týmy, k brance už ale žádná nevedla.
Branky: 2. a 25. Kusák, 60. Zerák, 62. Kochan - 35. Kovář, 38. Hunka. Rozhodčí Házi, ŽK 1:5, 200 diváků. Rozstání: Šťastný – Jeslínek, Přibyl (83. Vaner), Botka, Tučani - Zerák (90. Škoda), Pomeisl, Mikásek, Hrubeš - Kochan, Kusák. Osečná: R. Penz (66. Křáp) – Jemelka 87. Moc), A. Kysela, Svítek, Landsman (83. Čapek) – Pittner, Hunka, P. Kysela, Starý (72. J. Rybář) – I. Penz, Kovář.

Doubí - Jindřichovice 7:0 (3:0)
Domácí, kteří předchozí dva jarní zápasy prohráli, získali potřebné sebevědomí už ve 2. minutě, kdy se z trestného kopu trefil přesně k tyči Petrpýl. Doubí bylo poté lepším týmem a třemi brankami v řadě se blýskl Stříbrný. Hattrick přitom završil krátce po změně stran střelou z penalty, kterou sudí nařídil za faul brankáře Koutenského, jenž za svůj zákrok ve vápně viděl červenou kartu. V deseti kladli hosté ještě menší odpor a dvě minuty před koncem se střelecky prosadil z penalty dokonce i domácí brankář Tonev.
Branky: 19., 45. a 54. z pen. Stříbrný, 2. Petrtýl, 63. Bursa, 67. Zeman, 88. z pen. Tonev. Rozhodčí Nádeník, ŽK 2:2, ČK 0:1 – 53. Koutenský, 45 diváků. Doubí: Tonev – Šlambor, Bursa, Petrtýl, Dvořák – Zeman (78. Winkler), Linhart, Suchý, Fronc – Jankových (46. Čermák), Stříbrný. Jindřichovice: Koutenský – Rezler, Kopecký, Matoušek, Andršt - Ort, Komárek, Slavík, Smatana - Mazač, Zyllolar Sait.

Stráž B – Bílý Kostel 4:1 (3:1)
V prvním poločase měli domácí malinko navrch a po přestávce se jejich převaha ještě znásobila. Hosté spoléhali na brejky, ve druhém poločase ale s touto taktikou dobře pracující obranu soupeře nepřelstili. Do vedení se dostala Stráž ve 12. minutě, kdy se z osmnácti metrů trefil krásně z voleje pod břevno Havlíček. Po chybách v obraně se sice podařilo hostům za deset minut vyrovnat, ale nadějně rozehraný zápas ztratili v závěru poločasu po standardních situacích. Ve 41. byl u rohového praporku faulován Havlíček a centr Málka z trestného kopu poslal do sítě hlavou Kapras. Za další tři minuty byl faulován opět Havlíček, ale tentokrát ve vápně, a z penalty se nemýlil Kvasnička. Skóre krátce po změně stran uzavřel dobře hrající Havlíček, který do branky usměrnil hlavou centr Málka.
Branky: 12. a 50. Havlíček, 41. Kapras, 44. z pen. Kvasnička – 22. Michálek. Rozhodčí Soukup, ŽK 1:3, 30 diváků. Stráž: S. Černý – Kapras, Kvasnička, Procházka (56. T. Černý), Klokočník – Málek, Novák, Veverka, M. Herman (65. Kosiewicz) - Z. Herman, Havlíček. Kostel: P. Ulrich – Ďuriš, Strnad, Binar, Janáček - Michálek, F. Ulrich, Motejlek, Klíma (75. Janeček) – Laibl (65. Novák), Černý (65. Torda).

Gasservis – Bulovka 1:2 (1:0)
V první polovině zápasu byli lepším týmem domácí a po zásluze vedli. Branku dali po ukázkové křídelní akci, kdy centr Macháčka usměrnil do brány Švanda. Po změně stran Gasservis polevil a hosté toho využili k obratu. V 50. minutě Bulovka srovnala po chybě brankáře a obrany při standardní situaci a vítězný gól dal o sedm minut později Smolný, který utekl po straně. Domácí poté zabrali, ale na vyrovnání nedosáhli. V závěru se přitom hodně zlobili na sudího, který neodpískal penaltu za sražení unikajícího Macháčka.
Branky: 16. Švanda – 50. Bílek, 57. Smolný. Rozhodčí Hrdlička, ŽK 2:1, 30 diváků. Gasservis: Lachčina – K. Suchan, Fišera (57. Kraka), Macháček, J. Šolc - Studený, Smejkal, M. Šolc, D. Suchan – Sonntag, Švanda (75. Ulrych). Bulovka: Zajíček – Lengál, Turecký, Fanta, Jenčo (70. Pelinka) – Čuřík, Cerman (65. Hegr), Dubina, Kverka – Hofman (15. Smolný), Bílek.

Kunratice - Ruprechtice B 2:2 (1:1)
S výkonem rozhodčího nebyl spokojený ani jeden tým, Gajdušek podle mínění obou táborů zápas prostě nezvládl. Zřejmě největšího přehmatu se dopustil třetí minuty před koncem, kdy hráč Ruprechtic ve vápně zahrál nad hlavou rukou, ale penalta se přesto nepískala. Záchranářský duel jinak nabídl v první půli vyrovnaný souboj. Do vedení se dostali domácí, kdy akci Křiklavy zakončil v 15. minutě Vlček. Ruprechtice vyrovnaly za tři minuty po rohu, hlavou se trefil Karlík. Kunratice šly znovu do vedení krátce po změně stran, brankářem vyražený míč do prázdné pohodlně dorazil Valenta. Hosté ve snaze srovnat otevřeli hru a málem se jim to nevyplatilo. Hráči Kunratic šli čtyřikrát sami na brankáře, ale ani jednou jej nepřekonali. Neproměňování šancí se jim vymstilo čtvrt hodiny před koncem, trestný kop zahrávaný dva metry za vápnem poslal Negru podruhé do jejich sítě.
Branky: 15. Vlček, 56. Valenta – 18. Karlík, 75. Negru. Rozhodčí Gajdušek, ŽK 1:1, 50 diváků. Kunratice. Pokorný – Rybenský st., Farský (46. Vlk), Pospíchal, Rybenský ml.,– Valenta, Buchvald, Vlček, Provazník – Křiklava, Krejcar (70. Zrůst). Ruprechtice B: Sulo – Bomba, Bernášek, Pluhař, Cihlář – Choc, Procházka, P. Negru, Urban – Karlík (75. Tichý), Valko.