Ruprechtice – Dětřichov 1:2

Ve vyrovnaném poločase zahodil domácí Cibulka tutovku zmalého vápna a hosté byli nebezpeční zprotiútoků. Jinak se hra odbývala vprostřed hřiště. Ve II. půlce zrealizoval Dětřichov rohový kop vdost laciný gól, když domácí nechali střelce zcela volného. Ruprechtice atakovaly branku pouze ze standardních situací, ale bez vážnější hrozby. V60. hosté rychle rozehráli a po střele byla dorážka opět gólová. Po chybě stopera se vyznamenal domácí Holub vbráně. Domácí se snažili útočit a v72. vystřihl Záveský parádní nůžky – 1:2. Vzávěru Ruprechtičtí vyrovnali, ale gól byl nakonec po protestech hostů odvolán. Brankář se předtím skácel kzemi, atakován protihráčem. Nic se nedělo, takže Viktora opuštěný míč dopravil do sítě. Hlavní sudí branku uznal, ale poté co se na něj Dětřichovští sesypali, ji nepochopitelně odvolal.
Branky: 72. Záveský – 50. Skalický ml., 60. Netolický. Rozhodčí Soukup, ŽK: 5:1, 30 diváků. Poločas 0:0. Ruprechtice: Holub – Vojtíšek, Lexa, Vrtal, Viktora – Morávek (57. Řepka), Cibulka, Antoš, Spudich – Záveský, Dlabola. Dětřichov: Zeman – Gittler, Kareš, Skalický st., Vízner – Mičunovič (46. Severýn), Chmátal, Prokopec, Kutílek (79. Tomášek) – Henzl (46. Skalický ml.), Netolický.

Vratislavice - Dubice 4:0

Velká proměna domácích, kteří oproti minulým zápasům hráli jako z partesu. Hosté se nedostali pomalu ani za polovinu a brankáře neohrozili. Herní kvalita Vratislavických a kombinační akce byly přetaveny v branky, kdy kromě té ze 40. minuty, byly dosaženy hlavou po standardních situacích.
Vedení Vratislavic se nechalo slyšet, že v případě postupu dostanou hráči 50 tisíc korun. Dobrá motivace.
Branky: 15. a 75. Stolín, 40. Pošmourný, 90. Bím. Rozhodčí Král, ŽK: 3:4, 70 diváků. Poločas 2:0. Vratislavice: Rampáček - Valenta, Belas, Čermák, Šidák - Pošmourný (79. Drbohlav), Marcel Štěpánek (84. Horáček), Rokoský, Bím - Milan Štěpánek, Stolín.

Mšeno - Frýdlant 5:1
Po nádherné akci zakončil útok frýdlantský Matoušek přesnou trefou. Jenže radost hostů trvala v úvodu dvě minuty. Po zbytečné ztrátě míče následoval brejk domácích a bylo srovnáno. Pak Mšeno zaměstnalo brankáře, kterého navíc ještě zastoupil na čáře Stránský. Ve 30. minutě zahrál domácí gólman rukou mimo vápno - nic se nedělo.
Další brejk domácích znamenal jejich vedení a po další šanci nastřelili tyč. Hosté se dostali k zakončení po trestném kopu a koncovce Weidische. Ve druhé půli domácí přidali třetí gól a po vyloučení Šeny dali v přesilovce další dva.
Branky: 12., 35. a 85. Petr, 55. Vanc, 70. Čech - 10. Matoušek. Rozhodčí Karel, ŽK: 1:3, ČK: 61. Šena (F), 30 diváků. Poločas 2:1. Frýdlant: Němec - Peml, Stránský, Holub, Pavlišta - Weidisch (72. Ježek), Marek, Lopuszynski (63. Jirák), Šena - Matoušek, Bureš.

Pěnčín–Turnov B – VTJ Ještěd 3:0
Vojáci, kteří neměli kompletní obranu, začali jako lídr soutěže sebevědomě, ale byl to domácí ranař Cimbál, který dvakrát protáhl jejich gólmana. Ve 33. minutě šel sám na branku Cimbál, ale zastavil ho praporek pomezního (?). Za chvíli byl sražen pěnčínský Vodrážka, ale u pokutového území se nepískalo. Vojáci předvedli nebezpečné brejky, ale Semenský zachytal velmi dobře.
Krátce po změně stran se po rohu prosadil domácí Bárta, když hostující gólman podběhl centr a hosté museli přidat. Domácí reagovali střídáním a byl to právě čerstvý Vavřich, který unikl ve dvojici s Cimbálem a nezištně mu nahrál na druhý gól. To již hosté hráli vabank směrem dopředu a pro domácí se odkrýval prostor na útočení. Za dalších osm minut prošel Vavřich obranou VTJ a křížnou střelou potvrdil překvapivou výhru.
Branky: 47. Bárta, 78. Cimbál, 86. Vavřich. Rozhodčí Ouředník, ŽK: 2:4, 200 diváků Poločas: 0:0. Pěnčín–T: Semenský – Bárta – Šerpán, Hudec, Kochman – Žďárský, Mynář, Bernard, Gábr (63. Vavřich) – Cimbál, Vodrážka (84. Fiala). VTJ: Zíka – Tichý, L. Halama, P. Halama, Polák (73. Kněbort) – Řeháček, Landyš (40. Novák), Kordík, Houdek – Řičica, Hegr.