Pěnčín u Jablonce – Pěnčín–Turnov 1:0 (1:0)
O záchranu bojující jablonecký Pěnčín dokázal zdolat favorita, který s podobným výsledkem ani trochu nepočítal… Hosté v první půli neproměnili dvě gólové šance a naopak krátce před přestávkou inkasovali po zaváhání obrany. Nadšeně bojující domácí již potom těsné vedení uhájili.

Branka: 44. Král. Rozhodčí: Kříž ml. ŽK: 3:1. Diváků: 70. Pěnčín–Turnov: Cimbál – Lochman, Svoboda, Melka, Louda – Krejčík (63. Martínek), Škréta, Mendlík, Beneš – Zdražil, Bernard (46. Aubrecht).

Nová Ves - Mimoň 0:1 (0:1)
Také v Nové Vsi rozhodla branka, která padla těsně před odchodem do kabin na přerstávku. Feher se přesně trefil k tyči a přiblížil Novou Ves pádu do I.A třídy.

Branka: 45. Feher. Rozhodčí: Šmíd. ŽK: 1:2. ČK: 80. Vecko - 82. Šesták. Diváků: 80. Nová Ves: Zahradník – Vávra (27. Pátek), Štol, Novotný, Vecko – Hořák, Kuběj, Jánošík, Nedelčev – Řezka, Kahl.

Hejnice - Desná 3:3 (1:1)
Na gól domácího Smoly po akci Krišala dokázali Desenští odpovědět vyrovnáním, pozměně stran pak přidali z trestného kopu druhý a z dálky třetí gól. Hejnice se nezlomily, po nedorozumění stoperů Smola rychle snížil a pět minut před koncem dramatického duelu vsítil Zemanpo akci Holuba vyrovnávací gól.

Branky: 6. a 67. Smola, 85. Zeman - 25. Pokorný, 50. Bílek, 66. Štěpánek. Rozhodčí: Mazánek. ŽK: 3:2. Diváků: 150. Hejnice: Vykoukal – Řezníček, Přibyl, Koudelka (80. Kyncl), Šulc – Holub, L. Kobr, Malinský, Pelikán (70. Zoreník) – Krišal, Smola.

Semily- Stráž nad Nisou 1:0 (0:0)
V prvním poločase ještě Stráž držela nerozhodné skóre i díky dvěma vynikajícím zákrokům Šimka po střelách Vrchovského a Nezavdala. V 65. min. však již strážský gólman kapituloval. Po chybné rozehrávce před pokutovým územím postupoval semilský janata sám na branku, obloučkem Šimka překonal a rozhodl o nejtěsnšjím vítězství domácích. Stráž se vrátila v tabulce na sestupovou třináctou příšku
Branka: 65. Janata. Rozhodčí: Diringer. ŽK: 2:1. Diváků: 180. Stráž nad Nisou: Šimek – Klucho, Jíra, Svoboda (70. Šlambor), Mikeš – Husák (81. Budský), Passian (81. V. Jirouš), Valášek, Prášil – Oberreiter, Čihula.

Žel. Brod - Český Dub 0:1 (0:0)
Českodubský tým si přivezl z oboustranně kvalitního duelu velmi cenné tři body. Rozhodl o nich gól Nováka z 57. minuty– úspěšný střelec dorazil do branky míč po rohovém kopu. I domácí ale měli šance, několikrát se vyznamenal brankář Koudelka. Zápas byl otevřený až do poslední minuty, hrálo se nahoru – dolů a Dub vítězství nakonec uhájil.

Branka: 57. Novák. Rozhodčí: Marek. ŽK: 2:2. Diváků: 150. Český Dub: Koudelka – Regemergel, Lanc, Tichý, Hlava – Vlach (67. Belko), Uram, Fila, Bernát (78. Štraus) – Jíra (88. Suchomel), Novák.

Višňová - Hrádek 1:1 (0:0)
V prvním poločase okresního derby byli lepší hosté, ale do vedení se partadoxně dostali až čtvrt hodiny před koncem, ačkoli po přestávce byla aktivnější Višňová. Té se nakonec podařilo v závěru vyrovnat, když P. Soukup zpracoval dlouhý výkop brankáře a z otočky skóroval.

Branky: 88. P. Soukup - 75. P. Štálík. Rozhodčí: Hybler. ŽK: 2:1. Diváků: 230. Višňová: Veselý – Zach, Lachman, Kepr, Šmidrkal – Havlíček, Folda, Dobrovodský (78. Branda), Jakl (67. Kaniok) – Štrbák, P. Soukup. Hrádek: M. Štálík – Holeček, Vinš, Janáček, Filip – Brožík, Just, Horváth, Hynek – P. Štálík, Mikenda (75. Konrád).