Liberecký tým první půli díky gólu Mészárose vyhrál, druhá část duelu byla velice gólová. Nejprve vyrovnal soupeř na 1:1, poté Slovan dokonce prohrával 1:2. V posledních deseti minutách se ovšem trefil opět Mészáros, k tomu Rondić a Tiéhi. Finální skóre tedy bylo 4:2.

„Dneska budeme spokojení s výsledkem, protože jsme utkání zvládli vítězně. Navíc ještě když se ten druhý poločas nevyvíjel úplně dobře. Ale zase si naopak cením toho, že mužstvo zvládlo i takto v závěru zareagovat a výsledek zvrátit v náš prospěch. Dneska jsme to ještě brali jako příležitost pro všechny hráče, takže každý dostal víceméně stejný prostor. Řekl bych, že první půle byla taková více taktická. O druhém poločase bych řekl, že se utkání už více otevřelo, bylo tvrdší a s více šancemi," uvedl Luboš Kozel, trenér FC Slovan Liberec.

Do turecké Antalye s týmem neodletěl bahrajnský útočník Júsuf Hilál, který si při utkání proti Chindii přivodil svalové zranění, jež bude léčit v Česku. Jinak je soupiska totožná jako při předchozím soustředění a figuruje v ní 21 hráčů a 3 brankáři.

Během herního kempu jsou v plánu další dva přípravné duely se soupeři z Ukrajiny a Severní Makedonie, při nichž budou naši fotbalisté ladit formu a bojovat o místo v základní sestavě pro jarní ligové boje.

Fotbalová příprava:

FC Slovan Liberec - Warta Poznaň 4:2 (1:0).

Branky: 45. a 83. Mészáros, 88. Rondić, 92. Tiéhi - 62. Ivanov, 82. Sangowski.
Liberec: Knobloch - Koscelník (46. Fukala), Gebre Selassie (46. Juzvak), Purzitidis (46. Chaluš), Mikula (60. Lehoczki) - Havelka (46. Tiéhi), Michal (60. Faško) - Matoušek (46. Gembický), Tupta (60. Meszáros), Meszáros (46. Stoch) - Rabušic (46. Rondić).
Warta Poznaň: Grobelny - Grzesik, Trałka, Ivanov, Kupczak, Kiełb, Czyżycki, Maenpaa, Szelągowski, Papeau, Kuzimski.