Po dohodě obou klubů byl náhradní termín stanoven na středu 11. března, jenomže ani na druhý pokus se střetnutí neodehrálo. Důvod je stejný. Nezpůsobilý stav hrací plochy.

„Odložené utkání se Slovanem Liberec se po ranní kontrole hrací plochy po celodenním vytrvalém dešti opět odkládá. Rozhodčí Pavel Orel, který byl komisí rozhodčích vyslán na obhlídku hrací plochy, neuznal včera ráno hřiště jako způsobilé. Nový termín se bude hledat,“ píše se na oficiálním klubovém webu Teplic.

„Trávník na Stínadlech je v posledních týdnech ve velmi špatném stavu, bohužel i přes vytrvalou práci teplických trávníkářů s ním momentálně při delších srážkách nelze mnoho udělat,“ smutní Tepličtí.

„Podle sond do podloží, které si teplický klub nechal při zhoršující se kvalitě trávníku udělat, se zjistilo, že hlavní problém je ve složení podloží, které bude potřeba kompletně předělat,“ ví teplický klub, kde je zakopán pes. „V létě je tak v plánu rozsáhlá rekonstrukce, která bude obsahovat kompletní odstranění podloží minimálně až po topení pod trávníkem, nové založení jednotlivých vrstev a následné položení travních koberců,“ slibují Teplice.

Není divu, že naštvaní jsou také fanoušci. „Už tenhle zbytečný klub zrušte. Lidi k vám nechodí, hřiště sotva na okres, nic tam nefunguje. Chudák TK27 (Tomáš Kučera – pozn. red.) fotbalista roku, ale ten se může uživit i v jiné sféře,“ píše jeden z fanoušků.

Další z příznivců nabízí variantu, že zbytek domácích zápasů by Teplice odehrály v Ústí.

Jak to nakonec skončí?