Liberečtí hráči neměli partii s Hradcem vůbec jednoduchou. Votroci na stadionu U Nisy dvakrát vedli, ovšem Slovan neponechal nic náhodě a dvěma góly Júsufa Hilála otočil na konečných 3:2.

„Jsme rádi, že jsme mohli využít kvalitní zápas o reprezentační pauze k tomu, aby hráči po zranění nebo bez zápasového vytížení mohli dostat příležitost a zahrát si. Navíc s velmi kvalitním týmem, Hradec Králové patří ke špičce druhé ligy a má ambice postoupit,“ ocenil soupeře asistent trenéra Slovanu Miroslav Holeňák.

„Šlo o velmi dobrou přípravu, což soupeř prokázal, protože šel dvakrát do vedení a hrál velmi dobře. Ceníme si, že jsme utkání dokázali pokaždé srovnat a ve druhém poločase následně otočit v náš prospěch,“ pochvaloval si Holeňák, že jeho svěřenci se nevzdali ani za nepříznivého stavu.

„Je to velmi pozitivní zpráva, zároveň jsme nevypadli ze zápasového tempa. Celkově velmi dobrá příprava před duelem v Českých Budějovicích a následně v Litvě,“ ocenil Holeňák, který už vyhlíží další ligový zápas na jihu Čech a následný duel 2. předkola Evropské ligy.