V sestavě Slovanu scházelo pár fotbalistů kvůli lehčímu zranění a rovněž slovinský hráč Casar, jehož testování skončilo. Jako první udeřili Severočeši. Bína přečetl sparťanskou rozehrávku, jeho nabídku si přezval Jakub Nečas a přesným zakončením k tyči překonal brankáře Tůmu. S blížícím se koncem úvodního poločasu Sparta vyrovnala. Ryneše liberecká obrana nezachytila a jeho akci dokončil Sejk.

Hned vzápětí si mohl Liberec vzít ztracené vedení zpět, ovšem Gebre Selassie trefil jen břevno. Ještě před přestávkou se "domácí" přeci jen dočkali, když Michal Faško zakončil samostatný únik. Vstup do druhé půle měl Slovan impozantní, Jakub Nečas hlavičkoval přesně z malého vápna a Liberec vedl 3:1.

Nic dalšího se už nestalo, a tak Liberec porazil rezervu Sparty 3:1.

„Jednalo se o utkání v dobrém tempu. Obě mužstva chtěla hrát nahoru. Hráči předvedli kvalitní výkony na to, v jaké jsou momentálně zátěži. Ve hře je mnoho nevynucených chyb, tlačíme hráče, aby se více koncentrovali na práci s míčem v únavě. Tyto zápasy nám slouží spíše jako materiál pro soustředění v Rakousku. Musím ocenit také mladíky Sparty, kteří pro nás byli zdatným soupeřem. I my máme v mužstvu hodně mladých hráčů a bude potřeba posílit o zkušenosti," řekl trenér Slovanu Pavel Hoftych.

FC Slovan Liberec - AC Sparta Praha B 3:1 (2:1)
Branky: 15. a 46. Nečas, 45. Faško - 37. Sejk. Rozhodčí: Orel - Blažej, Ježek.
Liberec: Vliegen (46. Knobloch) - Fukala, Lehoczki (46. Kranthove), Chaluš, Mikula (58. Gembický) - Bína (58. Diamé), Gebre Selassie (46. Purzitidis), Faško (46. Novotný), Matoušek (13. Michal) - Nečas - Rabušic (46. Rondić).
Sparta B: Tůma - Tvaroh, Piško, Chervak, Dudl, Jonáš, Okeke, Ryneš, Sejk, Patrák, Frýdek Ch.