Dne 2. 4. 2024 byl dokončen proces převodu 75,65 % akcií FC SLOVAN LIBEREC a.s. na společnost Pembroke Manor s.r.o., prostřednictvím které se pan Ondřej Kania stává většinovým akcionářem klubu, oznámil klub na svém webu.

Předchozí majitel Ludvík Karl vstoupil do severočeského celku v polovině 90. let a pomohl mu z finančních problémů. Za jeho éry získal Slovan Liberec tři ligové tituly (2002, 2006 a 2012) a dvakrát se stal vítězem českého poháru (2000 a 2015). Rovněž se několikrát dostal do pohárové Evropy a v roce 2002 došel až do čtvrtfinále tehdejšího Poháru UEFA.

Změny nastaly také v představenstvu společnosti, které bude fungovat v novém složení:
- Ing. Petra Kania – předsedkyně představenstva
- Mgr. Tomáš Netopil – místopředseda představenstva
- Mgr. Filip Gigal – člen představenstva
- Ing. Zbyněk Štiller – člen představenstva

Na svém prvním zasedání nové představenstvo jmenovalo Jana Nezmara do pozice generálního ředitele společnosti, oznámil klub.

Bývalý skvělý útočník získal s Libercem dva ze tří titulů (2002 a 2012). V modrobílém dresu nasbíral celkem 230 startů, ve kterých vstřelil 62 branek. Po ukončení profesionální hráčské kariéry se stal sportovním ředitelem severočeského klubu a v této funkci působil pět let. V roce 2017 odešel vykonávat stejnou funkci do pražské Slavie, kde po sporech s Jaroslavem Tvrdíkem skončil 31. srpna 2020. Od té doby ve fotbale na nejvyšší úrovni nepůsobil.

Klub vydal také první oficiální prohlášení nového majitele. „Je nám velkou ctí, že se můžeme stát většinovými akcionáři tak významného českého fotbalového klubu, jakým je FC Slovan Liberec. Naším jednoznačným cílem pro nejbližší sezóny je vrátit klub tam, kam historicky patří, tedy na nejvyšší příčky FORTUNA:LIGY a každý rok bojovat v předkolech o účast v základních skupinách evropských pohárů. Prvním krokem k dosažení těchto cílů je jmenování Jana Nezmara do pozice generálního ředitele klubu. Další kroky budou následovat a budou transparentně komunikovány s fanoušky, partnery i s fotbalovou veřejností,“ řekl Ondřej Kania pro klubový web.