Video s názvem 'Vítej zpátky, kapitáne' nemohlo začít jinak, než výhledem z majestátního Ještědu, kde je nový trenér zahalen pod kapucí a dívá se směrem na město. Následně nastoupí do tmavého vozu Ford Mustang, jenž řídí liberecký rodák, rapper a producent Paulie Garand. Jeho píseň L.B.C., kterou vydal ve spolupráci s Jakubem Děkanem a Kennym Rough, je podkresem celého videa.

I tito dva umělci si zahráli ve videu. Druhý jmenovaný vystřídá nového trenéra na sedačce spolujezde na střeše jednoho z libereckých obchodních center. Pak se Radoslav Kováč toulá nočním městem, až dojde na cykloztezku vedoucí vedle stadionu U Nisy, kde se mine právě s Jakubem Děkanem a Ladislavem Hamplem, dalším libereckým rodákem, hercem a velkým fanouškem Slovanu.

Vše končí nástupem nového kouče na travnatou plochu libereckého svatostánku společně s prostřihy z dob, kdy válel jako hráč v modrobílém celku.

Komentáře pak vypovídají za vše. Člověk pod účtem Dreamscometruenow88 například napsal: „Zdraví fanoušek Sparty, doufám, že nový majitel nastartuje novou éru krásného města Liberec, hurá do Evropy a pojďte ty naše top kluby potrápit!“. A není jediný z hlavního města, komu se nová identita Liberce líbí. „Wooow jako Sparťan tleskám,“ napsal radimkulik1426.

V podstatě všechny komentáře a reakce na toto video jsou vesměs pozitivní. Zdá se, že na severu Čech roste opravdu nová a kvalitní značka. Snad to vydrží co nejdéle, protože český fotbal přesně takovouto práci potřebuje!

Vítej zpátky, kapitáne

| Video: Youtube