Pod Ještědem podškrtl profesionální smlouvu až do roku 2023. Liberečtí fanoušci se tak mohou těšit na umění tohoto sympatického zadáka.

„Naposledy jsem hrál druhou řeckou ligu v Plataniasu. Česky rozumím díky rodičům, od malička mě učili. V Liberci se mi moc líbí, i když slunce jsem tady neviděl snad týden. Je to pro mě dobrá volba. Musím ale makat. Kluci mi se vším pomáhají,“ řekl po podpisu nového kontraktu.

„Marios je mladý levonohý stoper, který k nám přišel na testy, při nichž zaujal, odehrál i přípravný zápas proti Dukle. Má dobré fyzické parametry i solidní práci s míčem, navíc rozumí česky. Má všechny předpoklady být pro nás do budoucna platným hráčem,“ uvedl na jeho adresu trenér Slovanu Pavel Hoftych.

Jeho svěřenci nyní hrají pouze základní skupinu Evropské ligy, protože FORTUNA:LIGA je stále zastavená a ačkoliv se hovořilo o tom, že by měla brzy pokračovat, zatím se restart nejvyšší české soutěže odkládá na neurčito.

Koronavirová situace v České republice není ideální a je otázkou, jaký postoj zaujme k profesionálním ligám nový ministr zdravotnictví, který by měl v úřadu vystřídat Romana Prymulu po jeho známé aféře.