V premiéře proti Pardubicím nastoupil v základní sestavě a odehrál 62 minut. Pomohl k remíze 1:1, ale s výkonem úplně spokojen nebyl.

"Úplně spokojený opravdu nejsem, chci hrát lépe a víc pomáhat týmu. Ale jsem šťastný, že jsem dal první gól," řekl v rozhovoru pro klubový web hráč, jehož současná tržní hodnota je podle renomovaného portálu transfermarkt.com v přepočtu přibližně sedm milionů korun.

23letý Victor Olatunji přichází z kyperského klubu AEK Larnaka do Slovanu Liberec na půlroční hostování s opcí.
Liberec je výzva, slyšel jsem o něm v Africe, říká nigerijské kladivo Olatunji

Má se stát náhradou za na podzim devítigólového Micka van Burena. Pro tým, ke kterému se připojil už během soustředění na Maltě, by měl být důležitý. "Jako útočník potřebuju cítit, že jsem důležitý. Jsem tady proto, abych dával góly a pomohl týmu. Čím víc gólů, tím víc pomůžu," uvedl.

Nový klub, soutěž, prostředí. Hned v prvním zápase byla zima, sněžilo… "Musím se s tím vyrovnat, a to rychle, jsem profík. Na Kypru bylo teplo, tady byla velká zima. Musím se rychle adaptovat, abych hrál dobře. A jestli mám konkrétní cíle? Ano, ale ty jsou moje osobní, nechám si je pro sebe," dodal forvard. Další výzva ho čeká už v neděli, kde se liberecká parta představí v 18. kole nejvyšší soutěže v Českých Budějovicích.