Hlavně Přepeře se mají na co těšit, protože na domácím hřišti přivítají Viktorii Plzeň. Los jim tedy přihrál opravdu zvučného soupeře, který patří k nejlepším mužstvům české nejvyšší soutěže v posledních letech.

Fotbalisté Liberce budou hrát venku proti Viktorii Žižkov a Jablonec zavítá do Líšně.

Třetí ligu hrající Přepeře odehrály v letošním ročníku MOL Cupu už dva zápasy. V prvním kole porazily Varnsdorf 3:1 a ve druhém pak Vysoké Mýto 2:1. Pro Plzeň to bude první vystoupení v domácím poháru v rámci této sezony.

Viktorka Žižkov si v úvodní rundě poradila 4:0 s Berounem, z druhého kola pak postoupila díky kontumaci 3:0. Hrát měla s Kolínem. Slovan si svoji letošní premiéru v MOL Cupu teprve odbude.

Líšeň v prvním kole zdolala Lanžhot 1:0 a ve druhém brala kontumační výhru 3:0 nad Znojmem. Jablonec čeká úvodní vystoupení v domácím poháru.

Přepeře v loňském ročníku došly do druhého kola, kde nestačily na Chrudim. Předtím smázly Trutnov 3:0 a Dvůr Králové nad Labem 6:2. Jablonec prošel až do čtvrtfinále, když postupně vyřadil Zbrojovku Brno a Opavu. Pak byla nad jeho síly Olomouc.

Nejdelší pouť loni zaznamenal Slovan Liberec. Ten porazil Mariánské Lázně 5:2, Prostějov 3:1, Teplice 2:0, Slovácko 4:2 na penalty, Olomouc 2:1 a ve finále jej zastavila až pražská Sparta.

Svěřenci trenéra Pavla Hoftycha tak mají na co navazovat. Zajímavostí je, že hráči Slovanu mají čerstvou zkušenost se svým soupeřem ve třetím kole MOL Cupu.

S Viktorií Žižkov se totiž utkali v létě na domácím hřišti v rámci přípravy a tehdy vyhrál Slovan 4:1.

Oficiálním hracím dnem 3. kola je středa 30. září, případně středa 7. října.