Slovan rozhodl duel s Bohemians v 90. minutě ranou Ľubomíra Tupty. „To, že jsme teď i minule dali gól v poslední minutě, vypovídá o naší síle. Jdeme nahoru, máme v kádru několik vítězných typů a chceme napravit start sezony,“ řekl 23letý liberecký obránce Matěj Chaluš, jenž proti klokanům rovněž skóroval.

Opět dramatický závěr a po něm velká radost. „Jo, byli jsme v euforii. Ale už před zápasem jsme věděli, že chceme vyhrávat a dostávat se výš. Dvakrát se nám teď podařilo zvítězit, chceme být dlouhodobě ten tým, za kterým ostatní nebudou chtít jezdit. Musí vědět, že v Liberci nedostanou nic zadarmo a že se odtud body nebudou odvážet,“ uvedl pro klubový web Chaluš.

Šlo již o liberecký třetí zápas v sezoně, který byl rozhodnut na konci. „Nikdo nemůže říct, že by někdo nenechal na hřišti všechno. Někteří padali, pomalu umírali, třeba Maty (Jan Matoušek), který jezdil neskutečně. Pak přijdou ze střídačky čerství kluci a zase pomůžou jinak, lavička nám každopádně určitě hodně pomohla.“

Sérii nijak neprožívá. „Tím, že jsme zpackali začátek, to nesledujeme. Chceme vyhrávat a napravit situaci. Pořád nejsme tam, kde bychom chtěli být. Tým máme na to, abychom byli ještě výš… Liga je vyrovnaná, dvakrát vyhrajete a jste nahoře, pak dvakrát ztratíte a padáte dolu. Nesmíme usnout na vavřínech,“ uvedl Chaluš.

Poslední výhry si v klubu cenní „Bohemians hráli první poločas výborně. Měli jsme trochu problémy, po přestávce jsme ale na soupeře dokázali zatlačit. Myslím, že jsme byli lepší a nakonec jsme koncovku dotáhli zaslouženě do vítězného konce,“ uvedl Ľubomír Tupta k zatím poslednímu odehranému duelu.