Slovan vstoupil do utkání aktivně a již ve druhé minutě se dostal do vedení díky brance Ghaliho. Do konce poločasu se ještě trefil Rondić a v samotném závěru proměnil penaltu Kozák.

"Výsledek i hra měla určitý parametr. Dobře jsme do toho vstoupili, hned jsme dali branku, která nás uklidnila. Výkon nebyl špatný. Samozřejmě je tam ještě plno chyb, ztrát, špatně řešených situací v předfinální a finální fázi. Ale myslím si, že jsme měli utkání pod kontrolou a i to vedení bylo zasloužené," uvedl pro klubový web kouč.

"Myslím si, že soupeř se zvedl až s naším hromadným vystřídáním, kdy tam byla taková pasáž, kdy nás trochu zatlačil. Ale nějakou vyloženou šanci, kromě té chyby v první půli a jedné situace ve druhé, si toho moc nevybavuji. Myslím si, že jsme to zvládli i defenzivně a nakonec přidali, i když z penalty, třetí branku v závěru,“ dodal Kozel.

„Změny v kádru se řeší, odchody musíme zacelit. Ve středu odjíždíme do Rakouska, kádr je úzký a někteří hráči jsou výkonnostně na hraně. Pokud by se někdo zranil, tak by současný kádr byl jak říkám na hraně. Doufám, že se dotáhne příchod brankáře Stejskala, který nám vychytal první nulu v přípravě,“ uvedl trenér Slovanu, jenž chce na kemp vzít 25 hráčů.

FC Slovan Liberec - Miedź Legnica 3:0 (2:0)

Branky: 2. Ghali, 38. Rondić, 90. Kozák. Rozhodčí: Krejsa - Bohata, Šůma.
Liberec: Stejskal - Gebre Selassie (60. Purzitidis), Plechatý, Prebsl, Mikula (74. Lehoczki) - Červ (60. Michal), Doumbia (60. Mara) - Matoušek (60. Kozák), Frýdek (60. Varfolomejev), Ghali (60. Višinský) - Rondić (60. Rabušic)
Legnica: Lenarcik (46. Abramowicz) - Matynia (46. Gulen), Aurtenetxe (62. Lahaire), Mijusković (46. Carolina), Gammelby (62. Obieta), Cacciabue (56. Matuszek), Zapolnik (70. Garcia), Chuca (70. Kostka), Dominguez (62. Julio), Kobacki (62. Sliwa), Henriquez.