Hrálo se ve zvláštní atmosféře. Na stadionech bylo pár desítek diváků, kteří doplnili předepsanou kvótu do 300 osob na stadionu.

Zatímco liberečtí ve 12. minutě třem šancím Českobudějovických odolali, ve stejný čas prvně po restartu nejvyšší soutěže kapitulovaly Teplice. Po faulu Kodeše s přehledem využil pokutový kop Jindřišek a nedovolil hostujícímu brankáři Grigarovi oslavit stou vychytanou nulu.

Matyáš Kubíček (vpravo).
Matyáš Kubíček: Každý si musí najít vlastní motivaci

V Ďolíčku bylo prakticky hotovo po dvaceti minutách. Skláři totiž velice záhy darovali domácím i druhý gól. Hronek vystihl Kučerovu rozehrávku, narazil si s forvardem Pulkrabem a zblízka snadno opět podstřelil bezmocného gólmana žluto-modrých – 2:0.

Ve stejný čas se prvně na jihu Čech prosadil po rohu liberecký Mara, ale rozhodčí Hrubeš gól bez váhání kvůli dorážce z ofsajdového postavení neuznal. Liberec začal druhou půli aktivně, hned po pauze trefil hostující Kuchta tyč, ale v 50, minutě se Slovan na jihu Čech radoval. Míč do branky pohotově poslal Baluta.

Vojtěch Špígl coby první permanentkář Bílých Tygrů pro sezonu 2020/2021.
Vojtěch Špígl čekal před Rotundou na první permici rekordních 38 hodin

Tepličtí o přestávce třikrát vystřídali, ale jakmile si dal smolně v 64. minutě Nazarov vlastní gól, bylo hotovo. V nastaveném čase navíc zvýšil Vacek. Domácí vyhráli 4:0…