Tam jim los poslal do cesty třetiligový Frýdek-Místek a Severočeši na jeho trávníku góly nešetřili a jako jasný favorit zápas ovládli 6:0. Góly si fotbalisté Slovanu rovnoměrně rozdělili do obou poločasů, když se poprvé trefil v patnácté minutě Kozák a do přestávky se ještě dvakrát prosadil proti domácímu lapači Gergelovi Rondič.

Dvě minuty po zahájí druhé půlky navyšoval na 4:0 Višinský, přesně po hodině hry dával Frýdku „bůra“ Talovjerov a v 78. minutě konečné skóre podtrhl Varfolomejev. Liberečané se tak udrželi na příjemné gólové vlně a naladili se na víkendové utkání nejvyšší tuzemské soutěže, kdy budou hosty v Brně (neděle od 15.00).