Na Allianz Stadionu, kde Rapid sídlí, si Koscelník zahrál se Slovanem již před dvěma lety v rámci letní generálky, teď tam začne novou fotbalovou etapu.

Po turnaji a finálové účasti v Benátkách nad Jizerou si jeho dnes již bývalí spoluhráči zahráli proti Vlašimi. V prvním poločase vstřelil jedinou branku liberecký forvard Kozák, posila na hostování z pražské Sparty, a poslal Slovan do vedení. Do druhé půle nastoupila téměř celá obměněná jedenáctka, která přidala další dvě branky. Trefil se Rabušic a Gembický, v závěru upravil konečnou podobu skóre na 3:1 vlašimský Toula.

Fotbalová příprava v Mnichově Hradišti:

FC Slovan Liberec - Vlašim 3:1 (1:0)
Branky: 16. Kozák, 62. Rabušic, 66. Gembický - 82.Toula. Rozhodčí: Hanousek - Kříž, Hurych. ŽK: Rafael (V).
Liberec:
1. poločas: Vliegen - Gebre Selassie, Plechatý, Purzitidis, Mikula - Doumbia, Varfolomejev - Kozák, Frýdek, Matoušek - Felipe.
2. poločas: Vliegen - Kytka, Lehoczki, Prebsl, Gembický - Michal, Mara - Ghali, Višinský, Rabušic, Rondić.