"Narodil jsem se ve stejném roce, jako byl založen náš klub, a tak jsem už také dosáhl důchodového věku. O svém rozhodnutí jsem informoval představenstvo klubu a dohodli jsme se na mém konci ve funkci ředitele v září tohoto roku. Do té doby bude dost času, abych veškerou agendu předal svému nástupci,“ oznámil dlouholetý ředitel FC Slovan Liberec.

Jméno nástupce bude oznámeno v dohledné době.

„Chtěl bych na tomto místě poděkovat všem kolegům, s nimiž jsem během těch dvaceti let mohl spolupracovat a popřát hráčům i fanouškům, ať se Slovanu daří i v budoucnu. S klubem budu rád spolupracovat i nadále, už ale ne v roli ředitele,“ dodal 64letý funkcionář, oceněný v roce 2018 Cenou Františka Hrdličky za celoživotní přínos pro rozvoj ligy, jíž uděluje Ligová fotbalová asociace.

Kleibl do Slovanu přišel v roce 2002 z Preciosy, jejíž majitel Ludvík Karl Slovan koupil o šest let dříve. Do klubu nastoupil po získání historicky prvního titulu a během dalších let jako ředitel přidal další dva a také pohárovou trofej. Slovan navíc několikrát úspěšně reprezentoval český klubový fotbal v evropských pohárech.