„Vážení držitelé permanentních vstupenek, přečtěte si prosím pozorně instrukce k ticketingovému řešení a neobvyklým procedurám před vstupem na stadion, díky nimž bude možná návštěva nedělního utkání proti Spartě. Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou v neděli U Nisy! Předem také děkujeme všem fanouškům, že ke stadionu dorazí s dostatečným předstihem a že budou dodržovat všechna aktuálně zpřísněná opatření, ať už jde o zasedací pořádek nebo správné nasazení respirátoru,“ říká Tomáš Čarnogurský, tiskový mluvčí Slovanu Liberec.

JAK SE DOSTAT KE VSTUPENCE?

Permanentky u turniketů nebudou fungovat! Je třeba si v online předprodeji na www.ticketportal.cz zajistit náhradní vstupenku na zpřístupněná místa (od pátečních 12:00), kterou si mohou pořídit jen permanentkáři a je zdarma. Vzhledem k nutnosti dodržet povinné rozestupy to budou jiná místa, než na která máte permanentku.

Po registraci/přihlášení do účtu zadáte v kolonce "Můj účet / permanentky" číslo a ověřovací kód ze zadní strany permanentky a pak si můžete zdarma pořídit jednu vstupenku v přednostním prodeji.

Omezený počet vstupenek do prvních řad bude k vyzvednutí (po předložení permanentky) i na hlavní pokladně stadionu U Nisy v pátek a v sobotu mezi 13-18h.

JAKÝ DOKLAD NAVÍC POTŘEBUJETE?

V den zápasu budete svou vstupenku ještě muset do hodiny před výkopem aktivovat na pokladnách po prokázání totožnosti, odevzdání vyplněného vstupního formuláře a předložení jednoho z následujících dokumentů (v papírové či elektronické formě):

Potvrzení o antigenním nebo PCR testu ne starším než 48h (tedy od 30. 4. 2021)

Potvrzení o prodělání COVID-19 s prvním pozitivním testem v posledních 90 dnech (po 31. 1. 2021). Vzor zde.

Certifikát Ministerstva zdravotnictví ČR o očkování dokončeném před 18. 4. 2021.

JAK ZÍSKAT POTVRZENÍ O ANTIGENNÍM TESTU?

Na veřejných odběrových místech dle vašeho výběru – jejich přehled pro Liberecký kraj najdete zde.

V partnerském MCU Koloseum poblíž stadionu U Nisy (Gen. Svobody 83), kde byly zpřístupněný volné termíny pro pátek, sobotu i neděli. Online rezervace zde.

Nemůžete-li jinak, tak i na stadionu U Nisy (u vchodu č.4 - sektor Vlajkonoši domácí) v neděli mezi 11:00 – 14:30 (termín lze rezervovat při online objednávce vstupenky)

Antigenní testy jsou prováděny zdarma (jednou za 3 dny), dle podmínek Ministerstva zdravotnictví.