Zápas proti druholigovému soupeři byl rozhodnut už v prvním poločase, když se trefili Frýdek z penalty a na 2:0 zvyšoval Filip Horský.

"Vyhráli jsme a vzadu dokonce s nulou, takže můžeme zápas hodnotit pozitivně. Samozřejmě, že šancí na to, aby byl výsledek s větším rozdílem, bylo hodně. Ale to co jsme od zápasu očekávali to splnilo," dodal Petřík.

Finále FC Slovan Liberec - FK Mladá Boleslav začne v Benátkách nad Jizerou od 13.30 hodin.

Tohle je box čeká v sobotu v ústecké hale Sluneta už sedmý díl. Představí se na něm i borci ze severu Čech.
Ve hře je titul i Šalek... V ringu se utká i terapeutka proti porodní asistentce

Turnaj v Benátkách nad Jizerou - semifinále:

Liberec - Příbram 2:0 (2:0)
Branky: 5. Frýdek z pen., 18. Horský.
Sestava Liberce:
I. poločas: Hasalík - Lehoczki, Chaluš, Pourzitidis - Ghali, Varfolomejev, Hudák, Frýdek, Preisler - Horský, Kulenovič.
II. poločas: Hasalík - Lehoczki, Prebsl, Govaers - Polyák, Doumbia, Višinský, Lexa, Mikula - Rondič, Rabušic. Trenér: Kozel.

Mladá Boleslav - Táborsko 3:2 (1:0)
Branky: 42. Stránský, 55. Mareček, 80. Jawo z pen. - 62. Kalousek, 88. Zeman.
Sestava Ml. Boleslavi:
I. poločas: Šeda - Šimek, Suchý, Rulc - Král, Matějovský - Stránský, Ladra, Fulnek - Kaulfus, Hilál.
II. poločas: Šeda - Jaroš, Karafiát, Donát - Mareček, Kubista, Žitný, Kodad, Vojta - Mašek, Jawo. Trenér: Kulič.