Svěřenci trenéra Pavla Hoftycha nevstoupili do utkání zrovna pravou kopačkou. Už v 7. minutě totiž inkasovali, když se prosadil Vladislav Kalitvincev, který potrestal zmatky v liberecké obraně.

Další smolný okamžik přišel zanedlouho, kdy musel kvůli zranění střídat Alibekov. První větší šance Slovanu hned skončila gólem. Koscelník vystihl rozehrávku soupeře, zakombinoval s Balutou a posléze vybídl ke skórování Imada Rondiće.

Rutinní zákrok předvedl po střele Michala ukrajinský brankář Lytovka, který si míč mířící doprostřed brány v klidu pohlídal.

Černihiv se mohl dostat do vedení po úniku jednoho ze svých hráčů, ovšem na nastalou situaci pohotově zareagoval Michal, který se rychle vrátil a odvál hrozící nebezpečí.

Ještě v prvním poločase otočil Slovan vývoj skóre. Z pravé strany centroval Fukala a balón si našel opět Imad Rondič, který prostřelil gólmana Lytovku. Hattrick mohl Rondić zkompletovat záhy, ovšem nezpracoval si dobře míč a Lytovku tak neohrozil.

Po přestávce se o slovo jako první přihlásil Hybš, jeho pokusu ovšem chyběla přesnost. Dobrou možnost měli také Ukrajinci, ale ztroskotali na špatném zpracovaní hracího předmětu.

V 67. minutě nastartoval své motory rychlonožka Malinský, který zkusil dloubáček po vzoru Karla Poborského, avšak střídající brankář Past jeho úmysl vystihl. Následně se zapotil také Knobloch, a to pořádně. Strážce liberecké svatyně totiž musel vytáhnout nebezpečnou hlavičku jednoho z fotbalistů Černihiva.

Po jednom z brejků zakončoval Baluta a za Pastem se rozezvučelo břevno. V samotném závěru zápasu předvedl své brankářské umění Knobloch, který dobře přečetl záměr protihráče, který se jej snažil obstřelit.

Nic dalšího se už nestalo, a tak Slovan porazil Černihiv 2:1. Střelec dvou gólů Rondić si zatím vede náramně.