Trenér Liberce Pavel Hoftych dal znovu šanci některým hráčům širšího kádru. Liberec otevřel gólový účet utkání v 18. minutě, kdy se po rohu prosadil přesnou ránou Matěj Chaluš. Následně se podařilo domácím srovnat, Pěček se nádhernou střelou trefil přesně do šibenice. Hosté si ale nechtěli komplikovat život a Viktorce znovu odskočili.

Beranův pokus dorazil Martin Koscelník. Poté se prosadil Achmed Alibekov, a když se do střelecké listiny zapsal také Oscar, vedl Slovan už 4:1. Pověstného bůra zasadili Severočeši zásluhou Bojana Dordiče, který proměnil samostatný únik. Hostitelé se i navzdory nepříznivému stavu nevzdávali a na konečných 5:2 pro Liberec upravil Braun.

MOL Cup – 2. kolo

FC Viktoria Mariánské Lázně – FC Slovan Liberec 2:5 (1:3)

Branky: 25. Pěček, 87. Braun – 18. Chaluš, 32. Koscelník, 39. Alibekov, 60. Oscar, 74. Dordič. Rozhodčí: Hrubeš – Vaňkát, Matoušek. ŽK: 1:0. Diváci: 720.

Sestavy:

FC Viktoria Mariánské Lázně: Šmejkal – Pěček (64. Šilhán), Prokš, Habart, Drahorád, Braun, Nedbalý (74. Hraško), Lorenz (46. Parák), Popovič, Lukáš, Cinkanič. Trenér: Dolejš.

FC Slovan Liberec: Knobloch - Fukala, Chaluš, Mara, Hybš (46. Gembický) - Oscar, Alibekov (71. Pešek) - Koscelník, Beran, Dordić - Musa (57. Yu). Trenér: Hoftych.