Nejprve došlo ke vzájemnému souboji Slovenska s Českem (1:3). Jediný gól Slováků vstřelil v závěru zápasu jablonecký útočník Ivan Schranz, který se do hry dostal v 65. minutě.

V sestavě České republiky se objevili hráči s libereckou nebo jabloneckou minulostí. Například Vladimír Coufal, Lukáš Masopust, Petr Ševčík, a Bořek Dočkal. Na lavičce náhradníků byli připraveni David Hovorka a Ondřej Kúdela. Trenér Jaroslav Šilhavý rovněž zanechal pod Ještědem výraznou stopu.

Po duelu dvou bývalých federálních spojenců došlo na neobvyklou situaci. Kvůli výskytu koronaviru v českém týmu byl reprezentační sraz nejprve ukončen a proti Skotsku se v pondělí hrát nemělo.

Jenomže vedení českého fotbalu nehodilo flintu do žita a nakonec se povedlo sestavit nové mužstvo, které vyrukovalo na Andrově stadionu v Olomouci proti Skotsku.

Češi se rvali statečně, ale nakonec svému soupeři podlehli 1:2. Úvodní gól střetnutí obstaral v 11. minutě liberecký záložník Jakub Pešek.

I v improvizované sestavě se objevili současní nebo bývalí hráči Liberce a Jablonce. Kromě už zmíněného Jakuba Peška se jedná o Jaroslava Zeleného, Tomáš Malínského, Radime Breiteho nebo Romana Potočného. Na lavičce byli ještě připraveni brankář Slovanu Filip Nguyen a někdejší obránce Liberce Ondřej Karafiát.

Slováci se pak utkali s Izraelem (1:1). V základní sestavě Slováků nastoupil liberecký obránce Martin Koscelník, který odehrál celý zápas. V 67. minutě se na hřiště podíval také Ivan Schranz.