„Už od příchodu na stadion tady cítím takovou rodinnou amosféru. Věřím, že zde strávím krásné roky a zažiju nějaké úspěchy,“ pochvaluje si nováček v liberecké kabině a vysvětluje, proč zamířil právě pod Ještěd: „Na Liberci mě oslovil projekt, který se tady tvoří, ambice klubu a lidi, kteří tu jsou, od realizačního týmu, až po nejvyšší vedení. Věřím, že se pod nimi zlepším,“ prozradil Hlavatý, který se Slovanem podepsal smlouvu do roku 2028.

| Video: Youtube

„Transfer Michala Hlavatého byl jedním z nejkomplikovanějších případů, na kterém se naše agentura v posledních letech podílela. Po několika týdnech nakonec vše dopadlo tak, jak si sám hráč přál. Věříme, že pokračování spolupráce s trenérským týmem Radka Kováče přinese všem zúčastněným jen ty nejlepší výsledky,“ konstatoval Roman Brulík z agentury RBR SportConsult, která fotbalistu zastupuje.

Jan Nezmar (generální ředitel) o nové posile: „Michal je zkušený hráč, který je zvyklý na lídrovskou pozici. Tvoříme tady nový tým s velmi nízkým věkovým průměrem a od Michala si slibujeme konstantní a kvalitní výkony.“

zdroj: www.fcslovanliberec.cz