"Když to řeknu na rovinu, jsem zklamaný z výsledku. Měli jsme zápas rozehraný tak, abychom ho zvládli minimálně remízově, spíše vítězně i doma," pravil zklamaně trenér Kozel na pozápasové tiskové konferenci.

Ten také přiznal, že psychika je mocná čarodějka. "Samozřejmě trochu byl v hlavách hráčů náskok z prvního utkání a hlavně do defenzivy jsme nebyli tak důslední, jako v předchozích zápasech a Hradec nás z toho dokázal potrestat. Je to tedy taková kaňka na závěr sezony. Přesto si myslím, že náš výkop nebyl po většinu utkání špatný," hledal pozitiva na prohraném zápase.

Momentka z utkání SEKO Louny - Arsenal Česká Lípa.
Ohrozí Arsenal nepostup do ČFL? Za sponzory mluvit nemohu, říká předseda

Celkově ale mohl být po skóre 6:3 z dvojutkání s Votroky spokojen. "Z pohledu dvojzápasu s Hradcem jsme spokojeni, že jsme to zvládli vítězně. Skončili jsme sedmí, což byl cíl. Jediné, co mě mrzí, že jsme se s domácími fanoušky nerozloučili lepším výsledkem," uzavřel sezonu trenér, jemuž byla prodloužena smlouva o další rok s opcí, jak oznámil po utkání sportovní ředitel Slovanu Liberec Zdeněk Koukal.

Dále také oznámil, že smlouvu na další sezony podepsal slovenský útočník Ľubomír Tupta, což je pro liberecké fanoušky velmi dobrá zpráva. Ti si také žádají podpis nigerijského útočníka Victora Olatunjiho. O jeho osudu, stejně jako o dalších hráčích, kteří jsou pod Ještědem na hostování, se bude rozhodovat v následujících dnech během letní pauzy.


Načítám tabulku …