Ve středu 12. července odehrají ve Welsu duel s maďarským týmem Puskás Akadémia, který stále trénuje bývalý liberecký lodivod Zsolt Hornyák. O dva dny později pak generálku proti německému klubu Fortuna Düsseldorf, kterou bude hostit Bad Wimsbach. 

Nominace na soustředění:

V nominaci nechybí nejnovější posily Nicolas Penner ani Luka Kulenović, který s týmem trénuje od začátku přípravy a před odjezdem na soustředění podepsal smlouvu. Naopak útočník číslo jedna Victor Olatunji stále schází. Momentálně se nachází na Kypru, kde pořád čeká na vyřízení víz. Není ani jasné, zda nakonec nepřestoupí do pražské Sparty.

Také Matěj Chaluš a Filip Horský, kteří jsou pod Ještědem na hostování, vyrazili klubovým autobusem na soustředění. Stejně tak Dominik Plechatý a Štěpán Beran, o jejichž formě působení ve Slovanu se stále jedná.

Kdo chybí je Matěj Valenta, ten se po konci EURO U21 vrátil do mateřské Slavie Praha. Stejně tak už s týmem neodcestovali Karol Mészáros a Imad Rondić. Těmto hráčům skončila smlouva a jako volní hráči si hledají nové angažmá.