Sejk, děčínský rodák, by tak zkompletoval všechna tři prvoligová působiště na severu Čech. Už dřívě oblékal dres Teplic, po vydařeném angažmá na Stínadlech ho následně zlákal Jablonec.

S příchodem nového 23letého albánského útočníka Indrita Tuciho momentálně ale začíná Sparta řešit složení útoku pro jaro. Podle informací portálu inFotbal.cz je vysoce pravděpodobné, že v kádru nezůstane Václav Sejk. Mladý útočník a kapitán reprezentační jednadvacítky řeší zajímavé nabídky z české ligy i zahraničí.

Ozývají se údajně zájemci z Polska, Portugalska, Nizozemska či Švédska. Na tuzemské scéně se údajně poptávali Hradec Králové a siTuaci má sondovat i zmiňovaný Liberec.

Aktuální cena klasické devítky, středního útočníka, je podle uznávaného portálu transfermarkt.com asi půl milionu eur, v přepočtu přibližně 12 milionů korun. Sejkovo angažmá pod Ještědem se skloňuje v souvislosti s příchodem nového majitele do Slovanu, potažmo návratu Jana Nezmara do sportovního vedení v klubu.

Štěpán Chaloupek, rodák z Meziboří, podepsal svou první profesionální smlouvu před dvěma lety, v srpnu 2021. Na snímku s ředitelem teplického klubu Rudolfem Řepkou. Foto: facebook/FK Teplice
Teplický milionový obchod jde už do finále. Chaloupek se stane posilou Slavie

Sejk s fotbalem začínal v Boleticích nad Labem, dva roky hostoval v Modré. Následně působil v Junioru Děčín a Teplicích, odkud v létě 2017 přestoupil do Sparty. V září 2020 debutoval ve sparťanské rezervě, nastoupil na závěrečnou půlhodinu utkání 3. kola ČFL proti Benešovu.

Pro sezonu 2021/22 byl natrvalo povýšen do rezervy, která vybojovala postup do 2. ligy. V té nastoupil poprvé 24. července 2021 v utkání 1. kola, jediným gólem rozhodl utkání proti Chrudimi. Ve druhé lize pravidelně nastupoval v základní sestavě, gól vstřelil i Příbrami, a rozhodl i utkání s Ústím nad Labem.

Za sparťanský A-tým debutoval 22. září 2021 v utkání 3. kola MOL Cupu na hřišti Líšně, když nastoupil na závěr utkání místo Karlssona. V únoru 2022 odešel na půlroční hostování do Teplic. Po návratu z Teplic odešel na další hostování do Jablonce, kde strávil celou sezónu 2022/2023. Poté se přidal k A-Týmu Sparty, za kterou v současnosti nastupuje. Jak bude ještě dlouho?


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...