O dalších členech Dvorany slávy rozhodují fanoušci svým hlasováním. Dosud do ní vstoupilo pět hráčů a jeden trenér.

Šestým fotbalistou, který se dočkal této pocty, je někdejší záložník Libor Janáček, který dlouho držel rekord v počtu ligových utkání za Slovan. Dodnes se nachází v první pětce této statistiky.

První ligový gól vstřelil 3. dubna 1994 proti Bohemians, kde v budoucnu také hrával. V dresu Slovanu nastoupil ke 183 zápasům a zapsal v nich deset branek.
„Oddanost a věrnost klubu. Trénoval jsem v Liberci víc jak sedm let, poprvé zkraje roku 1999 a nyní máme rok 2020. Jsem tu znovu. Libor přišel do Slovanu a o dva roky později se hrál první ročník české ligy a byl v sestavě,“ uvedl na klubovém webu na adresu Libora Janáčka bývalý vynikající trenér Ladislav Škorpil.

„Když jsem přišel v polovině šestého ročníku samostatné české soutěže, Janáček byl opět v sestavě. Cenu si pro věrnost a oddanost klubu plně zaslouží,“ dodal Škorpil.

„Chtěl bych poděkovat všem, kteří mi poslali hlasy i trenéru Škorpilovi za krásná slova. Zažil jsem ve Slovanu nádherné roky, deset let se nedá zapomenout,“ pronesl Janáček.

„Nejhezčí vzpomínka je zápas proti Drnovicím, kdy jsem dával gól. Ale celé ligové angažmá bylo nádherné. Nezapomenutelné. Teď trénuji v Bílém Kostele, kde jsem doma. Mám výborný mančaft mladých kluků,“ vyzdvihl své svěřence Janáček.