HODKOVICE – ROZSTÁNÍ 1:3 (1:2)

Domácí po minulém úspěchu zklamali a dokázali skórovat jen Tóthem. Hosté se sedmi hráči z béčka a novicem Jakubem Žočkem byli viditelně lepší. Poločas si opět zahrál exligový Martin Abraham. Béčko Rozstání slaví postup do okresního přeboru, kam se dostalo mimo pořadí.

Branky: Tóth – Bolina 2, Žoček.

OSEČNÁ – ZDISLAVA 7:0 (4:0)

Hosté se nesešli v plném počtu, proto bylo o vítězi rozhodnuto dopředu. Osečná zkoušela čtyři nové tváře, ale také má tři dlouhodobé marody. Střelecky se prosadil i trenér Miroslav Bergr.

Branky: Štěpánek 2, Vik 2, Penz, Novotný, Bergr.

VIŠŇOVÁ – BÍLÝ KOSTEL 3:0 (1:0)

Oba týmy s řadou hráčů z rezervy si počínaly střelecky dost chabě. A to především domácí, protože na šance to bylo jasně 7:2.

Branky: Linke, Bláha, Michálek.

MNÍŠEK A – VESEC 3:7 (1:3)

Doslova pěší a místy hodně statický fotbal. Prostě ve vedru to moc nešlo. Domácí vedli, aby hosté otočili na 3:1. Pak Mníšek srovnal na 3:3, jenže závěrečnou střelbu obstarali přesnější kluci z Vesce.

Branky: Jerie, M. Proche, Konrád – Jurák 2, Tichý 2, Havlišta 2, Maršík.

VTJ RAPID LIBEREC – MNÍŠEK B 6:1 (1:0)

Branky padaly až v poslední půl hodině, ještě v 66. minutě domácí vedli pouze 1:0. Potom nasázeli během 24 minut pět branek a jasně vyhráli.

Branky: Andrš, T. Bohata, Gschwentner, A. Bohata, Holas, Pasecký – Jerie.

CHOTYNĚ – MACHNÍN 0:5 (0:2)

Jasná záležitost pro hosty. Machnínu pomohly tři slepené góly v rozmezí šesti minut, které rozdělil poločas. Po změně stran se žádný zvrat nekonal.

Branky: Gondola 2 (1 z PK), Bárta, Zbořil, Černý.