„Na to, jak jsou Rynoltice malé, je vybraná suma opravdu dost velká,“ přiznal pořadatel Michal Šálek, který nastoupil za tým Michaela Klimeše, stejně tak i exprimátor Liberce Tibor Batthyány. Ten navíc stihl navíc i roli spíkra.

Mančaft Jiřího Štajnera v divoké a pěkné přestřelce před třemi stovkami spokojených diváků nakonec zvítězil 7:6. Aby ne, když za něj nastoupili exligoví Vomáčka, Čupr a také divadelník Jarmil Hampl. K nim se přidali i hokejisté Bulíř, Vantuch, Zachar a Šír.

Mač nebyl jistě žádný pochoďák a tempo bylo hodně slušné. Dominovali oba gólmani na domácí straně Krušina, bývalá dvojka Klimeše, na druhém pólu pak Kosař. Samozřejmě hvězdou byl „Štajny“, jehož sparťanský dres vynesl v dražbě 2500 korun. Ale stejná relikvie Thea Gebre Selassieho doplnila vybranou částku o čtyři tisíce.

Na jistě povedené akci nechyběl DJ a jeho pecky, stejně tak občerstvení. „Velký dík za podporu patří FK Rynoltice a Jiřímu Štajnerovi. Celá akce měla velký ohlas, i když se nám moc nevěřilo. Snad jsme to vše zvládli,“ dodal na závěr Šálek.