1. RYNOLTICE (skóre 60:14, 30 bodů)
Šedesát vstřelených gólů je dost velká paráda, když za velkým skóre stojí i výhry 14:1 a 12:1. Trenér Petr Picek bude na jaře postrádat Moravce, který se odstěhoval na Moravu a také celé kvarteto zraněných stoperů. "Budeme to muset vzadu nějak poskládat, nikoho nového jsme nepřivedli. Asi první místo neudržíme," přiznal místopředseda a střelec týmu Tomáš Vacek při nedávném prohlášení pro Deník. Příprava: Jestřebí 3:4, Habartice u Děčína 5:1.


2. MNÍŠEK (47:19, 27b)
Do Harrachova se vrátil hrající trenér Lukáš Halama, což je veliká ztráta. Takže opět vedou tým Petrové Proche a Mikeš. Ti mají nově k dispozici Michala Víta z Dětřichova a Klementa z Vratislavic. Na podzim prohrál Mníšek 1:5 v úvodu, pak se probral a soupeřům nadělil 9:0 a dvakrát 5:0. "V přípravě jsme hráli čtyři zápasy s bilancí dvou výher, jedné remízy a porážky. Chtěli bychom se udržet v top trojce," potvrdil Proche.


3. MACHNÍN (47:19, 26b)
Mužstvo vedou Petr Poláček a Jakub Bér, Nikos Romanopulos je předseda. Vrátil se zatím jen 15letý Hekele z dorostu Stráže, další příchody oficiálně nejsou. Příprava: Vratislavice 4:4, Jindřichovice 0:1, Hrádek B 3:2. "Cíl máme vysoký, skončit do 3. místa," přiznal Romanopulos. Na podzim měl Machnín výsledky jako na houpačce - výhry 10:2, 6:0 a 5:0, naopak prohry 0:4 a 0:3.

Celek z Nového Města čeká na jaře boj o záchranu.
Nové Město se dočkalo vytoužených posil a hlásí: Chceme se zachránit


4. KRÁSNÝ LES (36:34, 26b)
S životní padesátkou na krku skončil s fotbalem Martin Stejskal, ale přišel Ismanický z Višňové. Trenérská dvojice je Jiří Hoš a Roman Folda. V jediné přípravě (16 hráčů) prohrál les s Jindřichovicemi 1:3. "Protože máme většinu hráčů hokejisty, neměli jsme žádný společný trénink, až teď ve středu. Kluci, co chodí na led, mají natrénováno. Jinak jsme ještě byli na tradičním soustředění v Josefově dole. V přeboru chceme udržet střed tabulky," sdělil předseda Stanislav Vebr.


5. VIŠŇOVÁ B (39:23, 25b)
Hrající kouč Petr Labský s Pavlem Kutílkem budou bez Jakuba Ismanického (Krásný Les). "Trénovalo se společně s áčkem a dorostem, generálka byla porážka 4:7 s Habarticemi.  Chceme stále zapojovat kluky z U19 a U17. Není našim zájmem, aby za béčko hráli áčkaři. Přesto chceme hrát hodně nahoře," řekl předseda TJ Milan Melka. Na podzim se Višňové povedl start, když pětkrát po sobě vyhrála.


6. VRATISLAVICE (42:14, 22b)
Trenér Daniel Vlk nebyl moc spokojen s morálkou hráčů v přípravě. Ze zdravotních důvodů přerušil činnost Jiří Korda. "Řada hráčů má aktuálně blíž do béčka než do áčka. Navíc po úvodu přípravy, kdy byl přístup hráčů dobrý, přišlo zhoršení docházky. K tomu ze dvou brankářů byl jeden zraněný a druhý nechodil. Přesto se generálka s béčkem Doubí povedla a vyhráli jsme 4:0," přiznal Vlk. Příprava: prohry s Doubím, Vescem a Jablonným (1:2), remíza 4:4 s Machnínem a výhra nad Jíčíněvsí 3:0. "Na podzim nás trápila koncovka, v níž se musíme na jaře zlepšit. Postupu bychom se nebránili," dodal.

Momentka z utkání Osečné (žlutá) proti Novému Městu pod Smrkem.
Osečná před jarem posílila. U hráče ze zahraničí řeší administrativu


7. JOKERS (42:22, 22b)
Trenér Michal Čurda má k sobě hrající konzultanty Abraháma a Filipa Le. "Chceme změnit náš herní styl, i když to třeba bude na úkor výsledků," prozradil předseda Vladislav Pospíšil. Z kádru odešel do Hejnic Kinský, jinak kvalita zůstala a pomohla i kvalitní příprava nejen v Heřmanicích. Příprava: Cvikov 9:7, Habartice 4:2, Višňová U19 4:1. Na podzim Jokers vyhráli 7:0, 6:0 a 5:0. Ze tří porážek byla nejvyšší 0:4.


8. HEJNICE (34:32, 17b)
Trenér Tomáš Leitner má mladý tým a staví na místních borcích. K sobě stále shání vedoucího mužstva. "Kádr jsme oživili Kinským z Jokers a jedním hráčem z Bílého Potoka. Sice jsme toho moc nenatrénovali, ale rozhodně se chceme udržet," uvedl Leitner. Příprava: Bulovka 2:2. Na podzim se Hejničtí předvedli výhrami 7:4 a 8:3.


9. BÍLÝ KOSTEL B (38:43, 15b)
Trenér Roman Janáček se chce zachránit a potrápit k tomu favority. "Stavíme na vlastních odchovancích a posouváme své dorostence do dospělých. Žijeme vesnickým fotbalem, když jsme k tomu zaregistrovali archivního hráče Stárka," doplnil Janáček. Na podzim se Kostel předvedl výhrou 11:1, ale také porážkami 1:6, 0:5 a 1:5.

Momentka z utkání Jablonného (zelená) proti Nové Vsi.
Opory zůstaly a vrátil se dříč, přesto v Jablonném nepanuje úplná spokojenost


10. FRÝDLANT B (24:54, 13b)
Rezervu vede Zdeněk Tomášek, ale ten neměl v přípravě lidi. "Bylo to celé bez tréninků, nechodila střední a starší generace, jen tři se připravovali s áčkem. Čekáme, až vyrostou dorostenci. Soutěž chceme zachránit pro ně a další mladé," řekl předseda TJ Martin Budzel. Příprava: Bogatynia 0:6. Na podzim Frýdlant zaujal porážkami 2:10 a 1:14.


11. DOLNÍ ŘASNICE (23:67, 13b)
Trenér Pavel Sochor a asistent Bohuslav Jelínek absolvovali s hráči čtyři přípravná utkání (2 výhry a dvě prohry). Po půl roce se vrátil Ressel z mise, k tomu přišli Leoš Hradec (Nové Město) a Karel Mareš (Kořenov). "Určitě se chceme zachránit," potvrdil hráč a trenér Pavel Sochor.


12. VESEC B (29:40, 12b)
Vítěz III. třídy Jih získal jen 12 bodů, když v posledních šesti zápasech posbíral pouhé 2 body za plichty. Trenér Lukáš Hůlka s Pavlem Čamrou moc nadšeni z docházky na tréninky přes zimu spokojeni nebyli. Ale ti, kteří chodili, dostávali šanci v zápasech krajského poháru. "Příprava béčka nebyla optimální, i když se dělala společně s áčkem. Rezerva odehrála utkání s Mníškem 1:3," uvedl předseda klubu Josef Háza st. "Kádr prakticky zůstává stejný a chceme do něj postupně zapojovat dorostence z U17. Na podzim jsme měli řadu zraněných, takže si přejeme, aby se nám tyto problémy vyhýbaly. Samozřejmě si přejeme záchranu," doplnil.

Hráči Ruprechtic se radují z branky.
Ruprechticím se povedla týmová stmelovačka. O sestup bojovat nechceme, hlásí


13. DOUBÍ B (24:59, 7b)
Béčku s trenérem Lukášem Hruboněm se nedařilo. Hlavně v posledním půltuctu zápasů, které všechny prohrálo při skóre 10:31. Proto celkem dost přes přestávku potrénovali a odehráli čtyři utkání. "Chceme být lepší než na podzim, nechceme se utopit v sestupu. Věřím, že se udržíme a dorostenci nám pomohou," dodal Hruboň.


14. KRÁSNÁ STUDÁNKA B (25:64, 3b)
Rezerva vstoupila do ročníku výhrou 7:0, jenže pak neuhrála ani bod. Výkony šly ruku v ruce s výkony áčka v I. A třídě, kde vlastně borci z béčka často alternovali. Trenér Tomáš Macháček trénoval dohromady s áčkem, ale z rezervy chodilo minimum lidí. "Kádr je stejný, spíše béčko doplňuje áčko než naopak. Chceme dohrát přebor se ctí," přiznal.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...