MNÍŠEK - VRATISLAVICE 1:5 (1:1)
Domácím patřil nástup a za pět minut proto vedli, ale když vyloženě zazdili dvě tutovky, dokázal soupeř po rychlém autovém vhazování srovnat. Vratislavičtí byli v utkání rychlejší a běhavější (zřejmě lépe potrénovali) a Mníšek pomalu, ale jistě odpadával. Od stavu 1:3 domácí nasadili třetího útočníka, ale byli to hosté, kteří dvěma góly jejich snahu vyrušili. Velké zklamání pro Mníšek.
Branky: 5. Kos - 37. a 72. Škopek, 50. Strauss, 86. Jindra, 90. Salaba. Rozhodčí: Cerman, ŽK: 4:2. Diváků: 40.
Mníšek: Skála - Barbořák, Žabka, L. Halama, Kos (87. Vondrouš) - Lukáč, Teubner, Moravec (80. Bocheňský), Podhora - Mikeš (62. Švanda), Rašín. Vratislavice: Serhieiev - Roubal (76. Bráza), Salaba, Zejbrlík, Jindra - Házi (70. Kavetskyi), Šimůnek, Šidák, Váňa - Strauss (87. Schovanec), Škopek (87. Vaynahyi).

KRÁSNÁ STUDÁNKA B - DOLNÍ ŘASNICE 7:0 (5:0)
Až neuvěřitelně jednostranný byl průběh zápasu ve Studni. Je ostuda, že domácí špatně hrajícímu soupeři nevstřelila o mnnoho víc gólů. Studánečtí po přestávce zvolnili a většinu času odchodili. Dolní byla bezzubá v ofenzivě, domácí nastřelili ještě třikrát břevno.
Branky: 29. a 61. Kadeřábek, 5. Lednický, 13. Jiřišta, 35. Smolák, 41. Nevečeřal, 73. Urban. Rozhodčí: Kadlec, ŽK: 1:5. Diváků: 40.
Kr. Studánka: Průšek - Š. Vondráček, Novák (46. Vajtr), Lednický, Jiřišta (62. Zatroch) - Nevečeřal (46. Palán), Opočenský, Urban, Horáček (77. Vítek) - Kadeřábek, Smolák (77. Leitgeb).
D. Řasnice: Kandus - T. Kovačík, Sochor, Kadera, Bartoš - Šírek (46. Kučera), Pospíchal, Svoboda, Riedl -  David, Jelínek.

Okresní přebor: Machnín - Višňová 0:2. Předseda OFS Liberec Benjamin Vomáčka v roli hlavního rozhodčího. Asistenty ligový Michael Kvítek a rozhodčí z ČFL Antonín Bohata.
Startuje liberecký Okresní přebor. Jaké mají týmy cíle?

HEJNICE - BÍLÝ KOSTEL B 4:2 1:0)
Na straně domácích chytal 49letý Tibor Farkaš, za hosty pak 17letý Radek Martínek. Ve vyrovnaném mači dost pochytal domácí veterán a hosté zlobili až do konce. A to i v oslabení, kdy snížili na 2:3. Po vyloučení Kostel dokázal zapnout a měl i více sil než Hejničtí. Ti nakonec pečetili výhru čtvrtým gólem.
Branky: 19. J. Leitner, 60. Havel, 77. Cifra, 84. Štícha - 52. Binar, 80. Jan Ďuriš. Rozhodčí: Stýbal, ŽK: 1:2, ČK: 59. Fedák (BK). Diváků: 50.
Hejnice: Farkaš - Fiam, Čivrný, Fejtek, Heller (61. Tichý) - Keller (46. Cifra), J. Leitner, Havel, Mihulka - Pilík (81. T. Leitner), Štícha.
B. Kostel: Martínek - Lukáš Janáček, Jan Ďuriš, Fedák, David Ďuriš (46. Valdhans) - Rajchman, Vlček (81. Doupovec), Binar, Leoš Janáček - Ulrich, Černohorský.

MACHNÍN - FRÝDLANT B 10:2 (4:2)
Domácí hráli doslova tragicky, mohli dvakrát inkasovat, přesto se dostali do dvoubrankového náskoku. Pak se výkon přece jen zlepšil, ale hosté snížili po rohu v poslední minutě půle na 2:4. Takže nějaké vyšší výhře to nenasvědčovalo. Po přestávce se Machnín probudil a brzo vedl 6:2. Po šesté brance hosté složili zbraně a krutý výsledek byl více než jasný.
Branky: 44. a 53. Šebek, 6. a 59. Souček, 25. German, 37. Bárta, 71. Křivský, 78. Štork, 80. Zbořil, 90. Šaroun - 35. Ptáček, 45. Buřita. Rozhodčí: Vlček, ŽK: 1:0. Diváků: 60.
Machnín: Gregor - Svačinka (63. Hanibal), M. Gruncl (79. Bér), German, Poláček (63. Štork) - Stuchlík, Šaroun, Šebek (75. Zbořil), Bárta - Souček, Stehlík (46. Křivský).
Frýdlant: Mauer - Tichý, Jelínek, Pleskač, Bárta - Fako (59. Manych), Šena, Buřita, Mourek - Ptáček, Stránský (63. Krawczyk).

Momentka z domácího utkání Vesce proti Krásné Studánce.
Zkoušená posila Vesci utekla. Jednání nechápu, kroutí hlavou Háza

DOUBÍ B - RYNOLTICE 0:0
Ve vyrovnaném duelu byly Rynoltice favoritem, ale minimálně třikrát mohou děkovat brankáři, který je zachránil při samostatných únicích Doubí. Nakonec po všech bodech sahali hosté, jenže v 75. minutě nedal Švarc pokutový kop. Hosté měli své příležitosti zejména po standardních situacích a centrech. Domácí ale byli na ně připraveni.
Rozhodčí: Kadlec, ŽK: 1:3. Diváků: 40.
Doubí: Blažek - Vedral, Kabát, Kosiewicz, Lubas - Hanuš, Šrůtek, T. Gruncl, Pavlas (85. Hruboň) - Soukup, Stránský.
Rynoltice: Kubínek - Zelený, O. Tvrzník, Švarc, Borsuk - M. Tvrzník, Ptáček, Karásek, Kopic - Ryšavý, T. Vacek.

JOKERS - VIŠŇOVÁ B  2:4 (2:3)
Žolíci podali do půle až naivní výkon, který hosté dokázali třikrát využít gólově. Domácí stihli snížit na jednogólový rozdíl, a přestože byli po změně stran lepší, jejich velké šance buď skončily na tyči nebo vedle branky. Při náporu Jokers nakonec Višňová krátce před koncem vedení potvrdila.
Branky: 32. Mokrý, 41. Kolka - 9. a 29. Pavlů, 36. Beran, 88. Kutílek. Rozhodčí: Blažek, ŽK: 1:3. Diváků: 150.
Jokers: Šimon - Zimmermann, Tobolka, Rys (20. Koníř), Kochan (46. Lopuszynski) - Abrahám, Mokrý (65. Vaněk), Le (81. Kinský), L. Šrajbr - Mraček (46. Stříbrný), Kolka.
Višňová: Urban - Labský, Bečička (63. Šmidrkal), Beran (88. Michoň), Dobrovodský (46. Švadlenka) - Šilhavík, Pavlů, Zita, Roubal - Pikous, Štrbák (75. Kutílek).