Zimní příprava? Velká nespokojenost. Přesně takhle to vidí Jan Broschinský, trenér Žibřidic. „Spokojený jsem byl na začátku, kdy jsme byli na soustředění. Pak už byla příprava hodně špatná, prostě jsme se nescházeli. Je v tom hodně faktorů – práce, zranění, ale prostě i neochota přijít,“ zakroutil hlavou.

Jeho tým sehrál pouze jedno přípravné utkání, ve kterém porazil 7:3 Nové Město pod Smrkem. „Ani tady jsme nebyli kompletní, utkání proti Frýdlantu jsme museli úplně zrušit,“ mávl rukou.

Broschinský hlásí tři posily. „Do útoku přichází Lukáš Havel, který hrával naposledy v Turnově. Máme Růžičku, druhého brankáře, z Vesce přišel zkušenější Milan Soukup. Čekáme tak na uzdravení marodů. Je jasné, že na jaře budeme počítat každou zdravou nohu. Není nás moc, takže jsme nikoho nechtěli nechat odejít. Ale najdou se tací, co radši přestanou chodit. Já rozhodně nebudu nikoho přemlouvat. Holt jsem ze staré školy, no,“ zdůraznil.

„Naším cílem je záchrana. Pokud se budeme scházet, tak to hravě dokážeme. Ale přístup některých hráčů je prostě hrozný,“ uzavřel vše.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...