RUPRECHTICE – STRÁŽ N. N. 4:2 (1:2)
Vedení Stráže zajistil dvěma góly Lukáš Soukup, ale po jeho vystřídání hra týmu zejména dopředu zvadla a Ruprechtičtí ve druhé půli ovládli hřiště. Dva góly vítězů byly po teči, ale i takové se počítají.
Střelci Ruprechtic: Rampáček ml., Vrtal, Kesner, Chwiedziuk.

FRÝDLANT – RUMBURK 6:2 (4:0)
Domácí se v přípravě činí (Velké Hamry 1:3, Jílové 4:2, Doubí 7:4) a jsou tak slušně rozehraní.
Branky: Michal Stýbal 2, Kozák 2, Štrbák, Čuba.

DOUBÍ – VRATISLAVICE 7:3 (1:1)
Vratislavičtí dokázali vést 2:1 a ještě stihli srovnat na 3:3, ale v závěru vytuhli.
Branky: Rydval 3, Šťastný, Herkner, Haunold, Drašner – Házi, Salaba, Štěpánek.

KRÁSNÁ STUDÁNKA – VIŠŇOVÁ 0:5 (0:2)
Studna se třemi dorostenci, Ševčíkem z Držkova a Holickým z Doubí měla do půle srovnatelně šancí, ale po prostřídání již Višňová ve svém prvním zápase byla lepší a zaslouženě vyhrála. Branky: Šolta 2, Soukup, Hroch, Michálek.
Vítěze čeká čtyřdenní soustředění v Českém Dubu, kde sehraje přípravu s Hejnicemi a Jenišovicemi.

HEJNICE – DĚTŘICHOV 5:4 (2:0)
Hosté, kteří hrají o dvě třídy níž (I. A třída vs okres), rozhodně nepropadli, i když do půle byly Hejnice lepší. Po přestávce hoši z okresu soupeře potrápili a srovnali na 4:4. Hejničtí nakonec v závěru strhli výhru na svoji stranu.
Branky: David Neumann 3, L. Kobr, M. Kobr z penalty – Ráž 2, Zahrádka 2.