VESEC – RUPRECHTICE 3:5 (2:2)
Než se do poločasu horší hosté rozkoukali, prohrávali v 15. minutě 0:2. A to ještě autor obou branek Macháček měl další šance. Ruprechtičtí byli neškodní a do závěru pro ně nepovedené půle jen sporadicky vystřelili z uctivé vzdálenosti. Před půlí se ale prosadil hostující Patrman po úniku z polovičky a pak vyrovnal za chvíli hezkou střelou z dálky Stříteský.

Do druhého poločasu postavil ruprechtický trenér Řezka pět čerstvých závodníků a obraz hry se viditelně zlepšil. Trestný kop Kaisera vytlačil domácí gólman Berka jen s pomocí břevna, ale na parádu Pekaře neměl nárok. Vesec měl jen pár útoků, většinou zásluhou agilního Macháčka. Po hodině hry přidal rychlý Lukáš Šrajbr čtvrtý gól a pár minut nato aktivní Roth cílil do břevna. Přesto se hosté nevyvarovali chyb v defenzivě a Jeník snížil na 3:4. Poté opět zklamal v koncovce ruprechtický Roth a tečku za přípravou udělal dorážkou do prázdné brány Buša, který dotáhl do konce akci L. Šrajbra.

Branky: 10. a 15. Macháček, 70. Jeník – 39. Patrman, 44. Stříteský, 48. Pekař, 62. L. Šrajbr, 76. Buša.
Vesec: Berka – Suska, Fronc st., Jurák, Kropáček – Macháček, Kořínek, Tichý, Jeník – Fronc ml., Čížek, střídal Němec.
Ruprechtice: Vavřich – Pokorný, M. Šrajbr, Pekař, Viktora – Filipčuk, Stříteský, Feri, Schmidbauer – Buša, Patrman. Střídali: Nováček, L. Šrajbr, Roth, Kaiser, Rampáček ml.

KRÁSNÁ STUDÁNKA – ŘEPOV 7:2 (3:0)
Jasně lepší Studánka zaslouženě do poločasu vedla o tři branky. Za stavu 4:2 Řepov zesílil tlak, ale pátá trefa domácích rozhodla. Závěr se dohrával v režii Studny.
Branky vítězů: Kadeřábek 4, Holický, Kseňák, Lang.

HEJNICE – GROSSGAGLOW 2:2 (0:0)
V otevřeném fotbale domácí museli stále dotahovat náskok německého soupeře. Nejprve dorovnal Suk a poté Pikous utěšenou střelou z dálky. U obou týmů vynikali brankáři, když tomu německému pomohly třikrát břevno a dvakrát tyč. Domácí byli techničtějším mužstvem a měli i více ze hry.

MNICHOVO HRADIŠTĚ – FRÝDLANT 5:5 (3:1)
Frýdlant nezachytil začátek a po půl hodině prohrával 0:3. Pak se však zvedl a díky lepší fyzičce začal domácí přehrávat. Zvrátil skóre na 4:3, domácí však srovnali. Poté Frýdlant vedl 5:4, trestný kop domácích v závěru však znamenal plichtu. Branky Frýdlantu: Stýbal 3, Nosek, Mazánek. Frýdlantským odřekla německá Žitava víkendový mač, a ti tak shánějí soupeře.

MNÍŠEK – STRÁŽ B 1:2 (1:1)
Přestože domácí nováček okresního přeboru prohrál po sporném ofsajdu, byl celý druhý poločas výrazně lepší. Podstatně častěji se objevoval před brankou Albrechta, ale ten svůj tým dokonale podržel. Branky: Čeřovský – Horáček, Hruboň.

PĚČICE – DOUBÍ 4:4 (1:1)
V kvalitním měření dvou mužstev z I. A třídy se v dresu Doubí představil exligový Martin Čupr, jenž gól dal a druhý zařídil. Hosté doplatili na okénka v defenzivě, trenér Sulo vystřídal 14 borců. Branky Doubských: Benda 2, Koťátko, Čupr. Ve čtvrtek 30. července poměří Doubí síly s Vescem.