Chrastava - Markocice 4:1 (1:0)

Kvalitní utkání s polským týmem přineslo v útočném fotbale plno neproměněných šancí na obou stranách. Nakonec byli domácí v koncovce lepší, když se v jejich dresu premiérově trefil nový muž Petr Patrman (Židněves - Nová Ves). Další dvě branky přidal kanonýr Beneš a jednou se prosadil ještě Jaček.

Chrastava: Frank - Wolf, Suk, M. Rozmajzl, Mareček - Havlíček, Patrman, Hořák, Štajner - Beneš, Jaček. Střídali: Bednář, Kyncl, Podroužek.

Chrastava B - Krásná Studánka 1:2 (0:2)

Domácí sestoupili do okresního přeboru, a tak se čekalo, že je Studánka z I. A třídy smete. Ale nebylo tomu tak. Překvapivě. Béčko dvakrát nastřelilo břevno, hosté jednou. Hostující trenér Milan Bláha poslal do II. půle většinou starší borce a béčkaři, takže proto byla hra vyrovnanější.

Branky: Jaček – Zatroch, Jirousek.

Chrastava: Zoul - Bednář, Průša, P. Rozmajzl, Tauchman - Zelenka, Louda, Urban, Jahoda - Novák, Jaček, střídal Jaček.

Krásná Studánka: Jirák - Pulpán, Killar, Hnilička, Jirousek - Opočenský, Hypius, Lang, Zatroch - M. Vondráček, Smolák. Střídali: Urban, Brada, Macháček, Lednický, Š. Vondráček.

VTJ Rapid Liberec - Machnín 3:1 (2:1)

Domácí po pádu z I. A třídy byli proti mužstvu z okresu rychlejší a hlavně mladší. Trenér Routa zkouší z Chrastavy Musila a ze Mšena Paříka se Šichem. Kádr tak bude mít Rapid na novou sezónu hodně mladý.

Branky: Dobrovolný, Pařík, Glod - Bárta.