„Bylo to utkání výborné úrovně, ve kterém rozhodl nástup do druhé půle, kdy jsme během patnácti minut vstřelili tři góly. A to i přesto, že měli domácí v sestavě pět frajerů z jejich áčka,“ potvrdil kouč Miki Nevyhoštěný.

„Jeden z nejlepších poločasů naší gardy,“ doplnil vedoucí týmu Pavel Kosař.

Branky vítězů: Doležel 3, Štajner, Kopic, Culek.

Sestava Liberce: Pašta (Prchala) – Miškovský (Hajlek), Studený, Čupr, Pokorný (Stránský) – Richter (Musil), Štajner, Culek, Nosek – Kopic, Doležel (Babíček).

Hrádek se loučil se svým pažitem. V sobotu vjely na hrádecký fotbalový stadión bagry a buldozery, aby vybudovaly zcela nové travnaté hřiště. Derniéra na „starém“ pažitu se domácím fotbalistům vydařila a porazili soupeře z Nového Boru 5:1 (4:0). Domácím pomohl rychlý gól již po pěti minutách, poté v pohledném fotbalu měl Bor sice tři své šance, ale závěr půle vyšel brankově aktivním domácím. Ti vstřelili tři parádní branky, hodné televizního záznamu. Ve druhé půli domácí Slovan prostřídal, a tak tento časový úsek skončil nerozhodně 1:1.

Branky: Ondřej Holeček 2, Jaroslav Vacek (z Bílého Kostela), Matouš Kavan, Strya – Stromecký.

Hrádek bude mít krátké volno a na nový ročník v krajském přeboru začne přípravu pod vedením trenéra Miroslava Jeníka hned 1. července. Letošní oslavy 110. výročí fotbalu v Hrádku se přesunou na příští rok, kdy Slovan bude slavit tři jedničky – 111. let.

DOUBÍ – RYCHNOV 6:0 (4:0)
Soupeři nakonec s povděkem přijali možnost hrát na koberci v Doubí, kde domácí představili nového muže z Hejnic – Tomáše Koťátka. Vítězové představili v širokém kádru tři dorostence i uzdraveného Šimka. Byli lepší a střelec Rydval vedle čtyř gólů tři další zazdil. Další trefy připojili Herkner a Drašner. Domácí účastník I. A třídy bude ještě trénovat do úterý a po pauze zahájí letní přípravu 14. července.