Jedenáct výher a dvě smolné remízy vynesly Hrádku druhou pozici, jen o skóre je lepší Pěnčín. Tento tandem má po první polovině sezony luxusní desetibodový náskok.

"Přípravu zahájíme v úterý. Budeme v domácích podmínkách, máme i krátké soustředění v Hraběticích v Jizerských horách. Mohou s námi začít i kluci z béčka, kteří jinak odstartují zimní přípravu asi o dva týdny později."

Finále poháru LKFS 2023 vyhrál Spartak Chrastava, ve finále porazil Skalici u České Lípy.
Pohár LKFS se bude hrát jako slavná Liga mistrů. Šest skupin nabízí velké šlágry

Na koho v zimních prověrkách narazíte?Máme dohodnutý zápas s Vilémovem a Mnichovo Hradištěm, což jsou kluby z ústeckého, respektive středočeského krajského přeboru, zahrajeme si s libereckou devatenáctkou a Višňovou. Sezonu zahájíme 23. března na hřišti Rapidu Liberec. Ještě před tím jsme nasazeni do 2. kola Poháru LKFS, který bude součástí přípravy a navíc generálkou před zmiňovanou jarní premiérou.

Chystáte nějaké změny v kádru?
Zatím ne, v zimě se posily dělají špatně. Ale kádr rozšíříme o uzdravené hráče, například se po dlouhodobém zranění vrací Štěpán Rumler, tím že zapojíme i dorostence, tak určitě budeme ve větším počtu.

Liberečtí florbalisté vrátili Spartě porážku.
Liberec vrátil po obratu porážku Spartě. Zaútočíme na top šestku, slíbil Klucho

Vzhledem k podzimním výsledkům asi extra posily nepotřebujete…Tak posily se hodí vždycky. A kdybysme náhodou postoupili, tak v každém případě, ale je pravda, že na základě první poloviny sezony ten kádr prakticky zůstává.

Před rokem jste možnost postoupit do divize odmítli. Jaké tedy budete mít cíle pro nastávající jaro?
Už jsem to v jednom rozhovoru říkal. Jara máme slabší. Poslední dva roky tomu tak určitě bylo a tomu se chceme vyvarovat. Cíle jsou tedy jasné, nechceme tuto zvyklost potvrdit, budeme se asnažit na podzimní výjkony navázat.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...