V I.A třídě přivítala českolipská Lokomotiva Hejnici. Domácí vyhráli 2:0, předskočili svého soupeře na dvanácté místo.

„První poločas byl vyrovnaný, šance byly na obou stranách. Po změně stran nám pomohl rychlý první gól, byly tam i další příležitosti. Hosté už tolik nezlobili, takže si myslím, že jsme nakonec vyhráli zaslouženě. V sobotu jedeme ještě do Košťálova, tak snad něco urveme,“ pravil Radek Novák, kouč České Lípy.

Po deváté podzimní porážce se Hejnice propadly pod svého sobotního přemožitele a jsou předposlední. Poražení, kteří měli na lavičce jen dva náhradníky, navíc posledních pět minut dohrávali bez vyloučeného Davida Neumanna.

„Je nás málo, Lokotka se navíc dostala před nás a všechno je špatně. Jsme rádi, že podzim končí, ale nic nevzdáváme. Pokusíme se to dát přes zimu dohromady a na jaře se s tím zkusíme ještě něco udělat," uvedl sekretář poražených Miroslav Malinský.

V západní skupině I.B třídy držela poslední Skalice B proti Ruprechticím remízu. Hosté ale na konci strhli dvěma góly skóre na svou stranu, vyhráli 5:3 a poskočili na první místo.

„Mrzí nás hlavně sporné výroky sudích. Klukům nemám co vytknout, hráli velmi dobře. V neděli máme ještě dohrávku proti Hodkovicím, mělo by přijít tak pět kluků z áčka. Tak snad něco urveme,“ řekl Jakub Gabriel, trenér Skalice B.