Je jasné, že jaro nebude pro svěřence trenéra Petera Sula snadné. Jeho tým předváděl výkony jako na houpačce. Po sérii čtyř porážek v řadě se dokázal nastartovat, dvanáct získaných bodů ho posunulo vedle Krásné Studánky ještě nad předposlední Semily a o skóre i před Žibřidice. Negativem jsou pouze tři získané body na hřištích soupeřů.

"Přípravu jsme zahájili v polovině ledna, trošku nám ji kazí nemoci, chřipky. Jsme na začátku, ale nadšený nejsem, občas trénujeme pouze s torzem kádru. Snad se to zlepší," doufá zkušený kouč.

Jakub Seibert, stolní tenista SKST Liberec
Liberečtí stolní tenisté se vrátili na vítěznou vlnu, opory zabraly

Jeho svěřenci už za sebou mají i první herní prověrku. Vratislavice porazili 1:0. "Protočili jsme sice dost hráčů, poslali tam kluky z U 17 a U 19. Výkon i přesto měl být proti soupeři, který hraje o dvě třídy nižší, lepší a rozdíl ve skóre výraznější."

Radost naopak může mít z doplnění kádru. "Z Nové Vsi se vrátil Vojtěch Brož, z Desné jsme udělali Jaroslava Kořínka a z působení v Austrálii se vrátil David Sandr," vyjmenoval nové tváře Sulo. Posledně jmenovaný 28letý navrátilec hrál v klubu Riversdale SC, ale vyzkoušel si i angažmá v Příbrami, rakouském Ottenschlagu/Sal nebo Chrastavě. Tím by měl být tým uzavřen. "Pokud budeme muset ještě něco řešit, sáhneme do dorostu, šanci dostanou mladí."

A třída: Bílý Kostel (modrá) - Bělá 2:3. Ilustrační foto.
Jsme dospělí, kdyby chtěl někdo odejít, snad by nám to řekl, doufá Janáček

A to už možná o víkendu. Doubí je totiž jedním z účastníků Poháru LKFS. Účinkovat bude ve skupině F, kde ho nyní v sobotu od 14.45 čekají Ruprechtice, později narazí ještě na Vesec, Smržovku a Krásnou Studánku. "Pohár má nový model, bude zajímavý, prověří nás čtyři kvalitní soupeři" dodal trenor Doubí.

Do mistrovské sezony vstoupí Doubí 23. března na hřišti Tatranu Bílý Kostel, tedy na hřišti po podzimu třetího celku tabulky.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...