Čísla budou kluby mít možnost prohodit prostřednictvím elektronické pošty a následným oznámením řídícímu orgánu.

V soutěžním ročníku 2019/20 nikdo nesestupuje, ani nepostupuje, soutěže se pouze doplnily v souladu se SŘ FAČR. Kluby mají možnost si prohodit čísla do 1. července do 10 hodin.

A1A – krajský přebor (14 účastníků, sobota, úřední začátek):
1. Rovensko, 2. Železný Brod, 3. Chrastava, 4. Doksy, 5. Nový Bor, 6. Stráž pod Ralskem, 7. Skalice, 8. Sedmihorky, 9. Desná, 10. Mšeno, 11. Frýdlant, 12. Hrádek, 13. Turnov, 14. Višňová.

A2A – I. A třída (14 účastníků, sobota, úřední začátek):
1. Pěnčín (JN), 2. Lomnice, 3. Bělá, 4. Mimoň, 5. Rynoltice, 6. Košťálov-Libštát, 7. Jenišovice, 8. Velké Hamry B, 9. Pěnčín (LI), 10. Hejnice, 11. Ruprechtice, 12. Krásná Studánka, 13. Bílý Kostel, 14. Doubí.

A3A – I. B třída východ (14 účastníků, neděle, úřední začátek):
1. Jablonec nad Jizerou, 2. Albrechtice, 3. Držkov, 4. Harrachov, 5. Semily, 6. Plavy, 7. Mírová, 8. Rychnov, 9. Horní Branná, 10. Smržovka, 11. Lučany, 12. Bozkov, 13. Přepeře B, 14. Studenec.

A3B – I. B třída západ (14 účastníků, neděle, úřední začátek):
1. Rozstání, 2. Hodkovice, 3. Stráž nad Nisou, 4. Jablonné, 5. Cvikov, 6. Vratislavice, 7. VTJ Rapid Liberec, 8. Žibřidice, 9. Kamenice, 10. Žandov, 11. Doksy B, 12. Loko Česká Lípa, 13. Vesec, 14. Nová Ves.

C1A KP U19 (11 účastníků, sobota, 10 hodin):
1. volno, 2. Mimoň, 3. Velké Hamry/ Desná, 4. Mšeno, 5. Loko Česká Lípa, 6. Turnov, 7. Doubí, 8. Sedmihorky, 9. Stráž pod Ralskem, 10. Hrádek, 11. Nový Bor, 12. Vratislavice.

D1A KP U17 (11 účastníků, neděle, 10 hodin):
1. volno, 2. Nová Ves/Košťálov, 3. Ruprechtice, 4. Mšeno, 5. Nový Bor, 6. Studenec, 7. Doubí, 8. Višňová, 9. Železný Brod/ Bozkov, 10. Vesec, 11. Semily, 12. VTJ Rapid Liberec.

E1A / F1A / F2A – KP U15 / KP U13 / I. A U13 (15 účastníků, sobota, 9:30/ 11:15/ 11:15):
1. Sedmihorky, Studenec, Sedmihorky, 2. Jablonec, Jablonec, Jablonec, 3. Jilemnice/ Roztoky, Jilemnice/ Roztoky, Jilemnice/ Roztoky, 4. Ruprechtice, Slovan Liberec, Ruprechtice, 5. Nový Bor, Nový Bor, Nový Bor, 6. Stráž p. R., Stráž p. R., Stráž p. R., 7. V. Hamry/ Desná, V. Hamry, V. Hamry, 8. Semily/ Lomnice, Semily/ Lomnice, Semily/ Lomnice, 9. VTJ Rapid Liberec, VTJ Rapid Liberec, VTJ Rapid Liberec, 10. Loko Č. Lípa, Loko Č. Lípa, Loko Č. Lípa, 11. Č. Lípa, Č. Lípa, Č. Lípa, 12. Hrádek, Hrádek, Kr. Studánka, 13. Ž. Brod, Ž. Brod, Ž. Brod, 14.Turnov, Turnov, Turnov, 15. volno, 16. Doubí, Doubí, Doubí.

Na “podzim“ se také odehraje předkolo Poháru LKFS, kterého se povinně zúčastní všechny kluby v krajských soutěžích bez výjimky. Na dostatečný počet byly přiřazeny i týmy, hrající okresní soutěže. Termín je příhodný, týden před výkopem soutěží, takže vítaná generálka. Liberecko bude reprezentovat ze 64 mužstev 23 klubů.

Předkolo poháru 15. - 16. srpna

Zásada – Chrastava
VTJ Rapid Liberec – Višňová
Bozkov – Turnov
Cvikov – Skalice
Stráž n. N. -Frýdlant
Žandov – Mimoň
Kamenice – Nový Bor
FC Kovo – Velké Hamry B
Smržovka – Ruprechtice
Rozstání – Doksy A
Jilemnice – Horní Branná
Mírová – Sedmihorky
Roztoky – Přepeře B
Vratislavice – Rovensko pod Troskami
Albrechtice – Pěnčín (JN)
Plavy – Lomnice nad Popelkou
Držkov – Košťálov/Libštát
Žibřidice – Chotyně
Lokomotiva Česká Lípa – Rynoltice
Vesec – Lučany
Rychnov – Hrádek A
Semily – Bělá
Mšeno B – Pěnčín (LB)
Bílý Kostel – Hrádek B
Krásná Studánka B – Hejnice
Nová Ves – Jeníšovice
Hodkovice – Doubí
Studenec – Železný Brod
Harrachov – Mšeno A
Jablonec nad Jizerou – Desná
Doksy B – Stráž pod Ralskem
Jablonné v Podještědí – Krásná Studánka A.