V přípravném období na nadcházející ročník absolvoval Hrádek první herní test na hřišti FK Bozkov, kde Slovan vyhrál 5:1.

„Utkání na místním malém hřišti postrádalo herní kvalitu a bylo spíše bojem mezi oběma vápny. První poločas byl domácí tým houževnatým soupeřem a nedal našim hráčům nic zadarmo. Po změně stran se naše hra zlepšila, hlavně díky pohybu, přesnější kombinaci a důrazu ve vápně soupeře. Celkově se podařilo nastřílet pět branek a ještě dvakrát ochránila domácí branková konstrukce,“ stojí na facebookové stránce Hrádku.

„Vzhledem k absenci několika opor týmu z důvodu dlouhodobých zranění a dovolených byl tento zápas dobrý testem hlavně pro hráče dorostu, kteří v dresu A mužstva získávají první zkušenosti.“

Duel navíc přinesl i jednu kuriozitu. „Zajímavostí bylo, že se v části zápasu na hřišti sešly tři bratrské dvojice (David a Štěpán Holeček, Šimon a Matouš Kavan, Petr a Dominik Švejkovský),“ píše se na klubovém facebooku.

Fotbalisté Hrádku mají za sebou rovněž jedno soustředění. „Na startu nové sezóny náš „A“ tým absolvoval poprvé soustředění na horských kolech v krásném prostředí krknošských hor v Černém Dole,“ pochvalovali si zástupci Slovanu Hrádek nad Nisou.