Pokud by hodkovická parta dva zmiňované domácí zápasy dotáhla do vítězného konce, ztrácela by na první místo tabulky jediný bod…

Vyhráli jsme 3:2 v Jestřebí, dokonce 6:3 ve Cvikově a mezitím připsali i tři body za kontumační výhru 3:0 nad rezervou Skalice u České Lípy. V kontextu těchto výsledků je víkendový domácí nerozhodný výsledek s devátými Doksy asi málo, že?
Byl to takový remízový zápas. Po trefě Davida Neumanna jsme sice vedli, avšak o výhru nás v poslední minutě po roku připravil Martin Buchar. Pokud inkasujete v 90. minutě, tak to vždy zamrzí.

Jaký to jinak byl v sobotu zápas?
Popravdě, nebylo to moc koukatelný. Nám chyběli čtyři hráči ze základní sestavy, a řekl bych, že jsme se výkonu a hře Doks přizpůsobili. V utkání bylo k vidění hodně chyb, ztrát. Je to škoda.

Na střídání jste měl vedle sebe jen dva hráče…
Já tam byl jen napsaný, mám potíže se zády. Kluci, kteří nemohli nastoupit, nám chyběli.

Krajské finále 24. ročníku fotbalové školní soutěže McDonald's Cup v Liberci.
FOTOGALERIE: Krajské finále 24. ročníku McDonald's Cupu v Liberci

Už v sobotu hrajete šlágr 25. kola v Ruprechticích (začátek je ve 14 hodin). Jak se na druhý tým tabulky těšíte?Doufám, že náš výkon bude fotbalovější. A co vím, tak bych měl mít k dispozici i širší kádr. Chci to tam trošku prostřídat, aby si si kluci zahráli.

Do konce soutěže chybí čtyři kola, řešíte situaci v popředí tabulky?
Abych řekl pravdu, tak vůbec. Myslím, že Rapid Liberec si postup uhraje. Na druhou stranu je pravda,, že se s ním ještě v posledním kole utkáme a třeba bude ještě o co hrát.

O postupu se tedy v Hodkovicích skutečně nehovoří?
Je pravda, že jaro máme celkově povedené, nebýt domácích ztrát, tak to mohlo být ale lepší, ale o postup se nestaráme. Chceme si poslední zápasy sezony užít, hrát fotbal, který nás bude bavit.