Hodkovičtí nedohrávají podzim v ideálním rozpoložení.

Arsenal rozhodl čtyřmi góly v prvním poločase, hned čtyřikrát se trefil Jakub Vinš, který během pěti minut dal první tři góly hostů.¨

„Kvůli podmáčenému terénu jsme museli zápas přesunout na umělku. Na začátku jsme měli dvě šance a mohli vést alespoň 1:0, ale bohužel. Pak jsme si vybrali hodně slabou čtvrthodinku a za laxní chyby a lajdáckost nás soupeř hattrickem Vinše a brankou Kaňkovského potrestal, odskočil v 23. minutě na 4:0 a bylo rozhodnuto,“ řekl k vysoké porážce hodkovický trenér David Novotný s tím, že pak už se zápas jen dohrával.

Liberecké fotbalistky podlehly ve Varnsdorfu Brnu 0:1.
PODÍVEJTE SE: Varnsdorfský azyl štěstí nepřinesl, situace se komplikuje

Podle něj si mužstvo v závěru podzimu dopíjí kalich hořkosti až do dna. "Poslední zápasy nnedopadají podle našich představ," prohlásil. Hodkovičtí jsou s vyrovannou bilancí šesti výher i porážek, a jedné remízi, s 19 body v tabulce sedmí.

„Soupeře jsme zlomili třemi góly na začátku utkání. Předvedená hra ale tak vysokého výhře neodpovídala. Konečný výsledek mohl být klidně 6:9. Hodkovice ale byly nešťastné z našeho brankaře, který jim pochytal i stoprocentní šance. Hodně jsme zapomínali na obranu,“ řekl Tomáš Kucr, kouč Arsenalu B.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...